Other lots by Delvaux
-
#233Delvaux
Een blauwe en met lichtblauwe streepjes geweven lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir tressé en bleu foncé et bleu clair. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#223Delvaux
Een donkerrode lederen handtas met bijpassende geldbeugel. Met stofzak.
Un sac à main en cuir rouge profond et porte-monnaie assorti. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#157Delvaux
Een blauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#143Delvaux
Een zwart lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#539
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsnedes op rijstpapier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs sur papier de riz. Signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#330
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 450 / 550 -
#698
Een Afrikaans houten fetisjbeeld.
Une statue africaine en bois, fétiche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#313
Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#541
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een pauw.
Un vase en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc d’un paon.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#830
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een fancy diamond van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#4E. Cahn
“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208
Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#359Remy Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met crucifix”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte et crucifix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#778
Een geribde fles van Imariporselein met een decor van pioenen en pauwen. Onderaan gemerkt. Restauratie aan de hals.
Une bouteille en porcelaine Imari côtelé, décor de pivoines et paons. Marque sous la base. Restauration au cou.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#283
Een antieke apotheker fles met originele stop.
Une bouteille à bouchon ancienne de pharmacie. Bouchon d’origine.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 140