Other lots by Delvaux
#233Delvaux
Een blauwe en met lichtblauwe streepjes geweven lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir tressé en bleu foncé et bleu clair. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#223Delvaux
Een donkerrode lederen handtas met bijpassende geldbeugel. Met stofzak.
#157Delvaux
Een blauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#143Delvaux
Een zwart lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500/600
#26
#718
Een houten Afrikaans houten fetisjbeeld.
#76
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#165
Een 18 karaats wit gouden zegelring met initiaal C.
#600
Een hartvormige diamant van 0,38 ct. Kleur F. VVS2. Met certificaat.
#512
Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
#655
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif spiral serti de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 700/800 -
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#359Remy Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met crucifix”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte et crucifix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#592
Een butlerspiegel met gebombeerd glas en vergulde lijst.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 100 cmEstimate: € 200/220 -
#173
Un lot d’anciennes pièces de monnaie, dont des pièces belges, hollandaises, américaines, italiennes, etc.No longer availableEstimate: € 250/280