Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.
Delvaux

Een blauwe pochette in vernis leder met stofzakje.

Une pochette en cuir verni bleu avec sac de protection.
Dim. 12 x 18 cm
SKU: 2501220203.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #203
Estimate: € 360 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux

  • #211
    Delvaux

    Een bordeaux lederen ceintuur met stofzakje. Maat 95.

    Ceinture en cuir bordeaux avec sachet. Taille 95.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200

Other lots in this auction

  • #484

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.

    “Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Non signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #234
    Tony Reniers
    Period: 1923 - 2013

    “Meertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    “Lac dans la forêt”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #389
    Zowa

    “Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.
    No longer available
    Dim. 71 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #646

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 135 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #391

    Bowl van verzilverd rood koper. Gegraveerd decor. Afghanistan/Turkmenistan.

    Bol en cuivre rouge argenté. Décor gravé. Afghanistan/Turkménistan.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #123
    J. Tairo

    Een bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.

    Un buste féminin en bronze. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #129

    “Portretten van een burgerkoppel”. Olieverf op doek. XIXe eeuw, toegeschreven aan Nicaise De Keyser (1813 - 1887)

    Portraits d'un couple civil. Huile sur toile. XIXème siècle, attribué à Nicaise De Keyser (1813 - 1887)
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #669

    Een antiek hoofdje van terracotta. Afrikaans werk.

    Tête ancienne en terre cuite. Travail africain.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #642

    Een vaasje van Canton porselein. Versierd met vergulde draken op de hals, figuren en vogels op de buik. Scheur van hals tot buik.

    Vase en porcelaine de Canton. Décor de dragons dorés sur le col, de personnages et d'oiseaux sur la panse. Fissure du col à la panse.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #96

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #476

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.
    No longer available
    Dim. 305 x 222 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #605

    Een vierkanten voorraadbus met deksel van Chinees porselein.

    Boîte de conservation carrée avec couvercle en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 85 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More