#209H&M HomeEen goudkleurig metalen vloerlamp in geometrisch design. Onderaan gemerkt.
A gold-colored metal floor lamp in a geometric design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59Een klein hanglampje, verguld staal met kristallen bellen.
A small pendant lamp, gilded steel with crystal drops.No longer availableOnline onlyDim. h 33 x Ø 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#16Een tafellampje in Tifanny-stijl met het kapje in glas en lood.
A table lamp in Tiffany style with a shade made of stained glass.No longer availableOnline onlyDim. h 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#251Een groot lot van 80 stuks Brugse en Brusselse kant, sommige met borduursel, waaronder grote en kleine onderleggers, sierdoekjes e.a. We voegen er paar haakwerkjes aan toe.
Un grand lot de 80 pièces de dentelles de Bruges et de Bruxelles, certaines avec broderies, dont des grands et petits sous-verres, des nappes décoratives, etc. Nous ajoutons quelques pièces au crochet.No longer availableOnline onlyDim. Ø 70 cm en 115 x 40 cm en kleinerEstimate: € 150 / 200 -
#146Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#51Een set van twee verchroomde kandelaars voor vijf kaarsen elk.
#142DresdenEen meerkleurig porseleinen kanderlaar met 4 lichtpunten en floraal decor. Onderaan gemerkt. 1 arm met sporen van herstelling.
A multi-colored porcelain candelabra with 4 lights and floral decoration. Marked at the bottom. 1 arm shows signs of repair.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 26 cmEstimate: € 20 / 40 -
#295Een koperen olielamp met elektrische bedrading. 20e eejuw.
A copper oil lamp with electrical wiring. 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een bloemvormig tafellampje in groen en oranje glas. Vermoedelijk Italiaans.
A flower-shaped table lamp in green and orange glass. Presumably Italian.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#227Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#58Een klein romantisch hanglampje met kristallen bellen.
A small romantic pendant lamp with crystal droplets.No longer availableOnline onlyDim. h 28 x Ø 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
#253Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.No longer availableOnline onlyDim. Ø 70 cm en Ø 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#198Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#210Een Aziatisch hout gesculpteerd beeld met gelaat en florale verdiepen.
An Asian wood carved figure with a face and floral motifs.No longer availableOnline onlyDim. 102 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Een houten bijzetmeubel met één lade en zuilvormige poten.
A wooden side table with one drawer and column-shaped legs.No longer availableOnline onlyDim. 92 x 57 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#126Boch BelgiumEen lot van 5 blauw-witte aardewerken cache-pots. Onderaan gemerkt. “Boch, made for Royal Sphinx, Delfts”.
A lot of 5 blue and white earthenware cache-pots. Marked at the bottom. "Boch, made for Royal Sphinx, Delfts".No longer availableOnline onlyDim. 21 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Een set van twee Barbotine vazen in geglazuurd aardewerk met een decor van bloemen in hoogreliëf. Ca. 1900. Kleine schilferschade.
A set of two Barbotine vases in glazed earthenware with a high relief floral décor. Circa 1900. Minor chip damage.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#156OrussEen lot van 2 polshorloges, gemerkt Oruss.
#107Daum FranceEen vintage kristalglazen vaas. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal glass vase. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#101Giuseppe Armani Capodimonte“Vrouw met kind”. Een kunststoffen beeldje op houten voet. Onderaan gesigneerd en gelabeld.
"Woman with child." A plastic sculpture on a wooden base. Signed and labeled at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.