#464Harry BuyckPeriod: °1928“Twee zittende personages”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram onderaan.
"Two seated figures." A painting, oil on panel. Monogram at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40cmEstimate: € 200 / 300 -
#477FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#342Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
#537Aristide De RanieriEen bronzen beeld van een meisje. Draagt een handtekening. Postume geut.
A bronze statue of a girl. Bears a signature. Posthumous cast.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#96GodinEen handbeschilderd salontafeltje met floraal decor en vergulde toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd met certificaatlabel. Gedateerd 1886.
A hand-painted coffee table with floral decoration and gilded accents. Marked and numbered at the bottom with certificate label. Dated 1886.No longer availableDim. 50 x 69 x 69cmEstimate: € 100 / 200 -
#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#587Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
A white porcelain dinnerware set with a colorful floral pattern. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 200 / 300