#21DelftEen lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.
A set of 3 blue and white Delft vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#399BarthelsEen lot van 4 geabstraheerde portretten. Schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Barthels”. ‘88-’89.
#83Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa, onderaan gemerkt.
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#331Lladro‘Feel pretty’, een Lladro beeld, modelnr 5678 in originele verpakking.
"Feel Pretty," a Lladro figurine, model number 5678 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#60Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een parel.
#79Willem‘Zicht op het kerkplein’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Willem.
#59J. Cuvelier“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#469Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Twee figuren”. Een schilderij, olieverf op boek.
#468Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.
A pair of Imari porcelain vases converted into oil lamps. On a copper base. With etched glass shades.No longer availableDim. h 39 cm (+ 17 cm)Estimate: € 100 / 120