#16Een bijzettafeltje met rond marmeren blad, 3 ijzeren poten met brons gesculpteerde bokkenhoofden en hoeven.
A side table with a round marble top, 3 iron legs with bronze sculpted goat heads and hooves.No longer availableDim. 53 x Ø40cmEstimate: € 80 / 100 -
#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#607Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
A carved wooden mask. Lega DRC.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#60Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een parel.
#256Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.No longer availableDim. 129 x 58 x 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#74“Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.
"Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#478ElektrosvitEen vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een massief houten paar begijnenstoeltjes. XIXde eeuw.
#433Een gesculpteerd houten Antropomorfe kruik. Mangbetu DRC.
A carved wooden anthropomorphic jar. Mangbetu DRC.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800 -
#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars with bird and floral decoration.No longer availableDim. 28 x Ø27cmEstimate: € 150 / 175