Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
Dim. h: 25 cm
SKU: 1804230483.
Categories: Aziatisch, Beeld, Brons.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #475

    Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.

    A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø 38 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475
  • #538

    Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.

    A lot of 12 porcelain plates. Chinese, German & Delft with various sizes, 19th century. Light wear.
    No longer available
    Dim. Ø: 19.5-23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #309
    Murano

    Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of three clowns with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #551

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen schaaltjes met divers decor, onderaan gemerkt.

    A pair of blue and white Chinese porcelain bowls with various decors, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #604

    Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.

    A Chinese porcelain celadon jar with lid.
    No longer available
    Dim. 27 x Ø18 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #167

    “Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.

    "Ballerina". A bronze statue, after Degas.
    No longer available
    Dim. 93 x 44 cm
    Estimate: € 2500 / 2750
  • #616

    Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.

    A wooden square coffee table, Asian design.
    No longer available
    Dim. 42 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #626

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #299

    Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.

    An artificial bronze side table with wood and leather top.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #533

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.

    A pair of Chinese porcelain vases and covers, blue and white with flora in the decor.
    No longer available
    Dim. 45 x Ø 23 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #505

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #636

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 46 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #553

    Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.
    No longer available
    Dim. 20 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 175 / 225

Other lots in this auction

  • #294
    Pablo Picasso

    “Gestileerd gelaat”. Een ets op papier, gesigneerd.

    “Stylized face”. An etching on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589
    Renaat Ivens

    “Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.

    “Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #8

    Een lot gekleurd kristal waaronder: een paar paarse kelkvaasjes, een Italiaanse bonbonière en een VSL asbak in licht groen.

    A lot of colored crystal including: a pair of purple chalice vases, an Italian bonbonière and a VSL ashtray in light green.
    No longer available
    Dim. H: 11-20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #125

    Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.

    A bronze cup decorated with a Bacchanal. Roman.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239
    Jules Bovée

    “Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Street view at pump.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #154
    Edmond De Pratere
    Period: 1826-1888

    “Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.

    « Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #509
    Gerard Portielje

    Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.

    A lot of 2 drawings on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #103

    Een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel. Met slinger.

    An Italian black marble clock set, with green marble rim and gilded filigrees. Center compartment with crystal window and mirror. With pendulum.
    No longer available
    Dim. h 55 cm & h 27 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #6

    Een houten gesculpteerd stoel met gele stoffering. XIXde eeuw.

    A wooden sculpted chair with yellow upholstery. XIXth century.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #379
    Gabriel Dechamps

    “Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Chapelle Campaign Monton." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #614

    Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.

    A jardinniere on a stand with dragon decor in Flemish earthenware style. Minimal damage to the dragons.
    No longer available
    Dim. 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #121
    Delvaux

    Een portefeuille clutch. “Madame PTF long vernis.” Nude kalfsleder met certificaat en stofzak.

    A wallet clutch. “Madame PTF long varnish.” Nude calf leather with certificate and dust bag.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 19 cm
    Estimate: € 550 / 600
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More