#824Een kleine verzilverde bollantaarn.
#406Een grote suikertang van zilver met Franse keuren en een kleine gemerkt M&N. Twee zilveren vaatjes zonder glas, een taartschep met zilveren handvat en een kleine kandelaar. Chester 1908.
Une grande pince à sucre au poinçons françaises et une plus petite pince à sucre avec marque M&N. Deux petits tonneaux sans verre, une pelle à tarte avec manche en argent et un petit candélabre. Chester 1908.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 30 / 40 -
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
#877JunghansEen regulateur in gebeeldhouwd houten kast. In werkende staat.
#303Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.
#821“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
#818Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50