Other lots in this auction
-
#93“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Une paire de statues en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 240 / 360 -
#429Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: animorphe kruiken, vaasjes enz.
Nombreux objets en verre vert moulé : pichets animorphes, vases, etc.No longer availableDim. h: 85 en 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.
Un lot de quatre chiens en porcelaine. Différents âges et origines.No longer availableDim. h: 12 - 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.
Un pendentif en forme de feuille en or jaune 18K.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 120 / 150 -
#448Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
Vase en cloisonné sur laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#570Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 500 -
#261Een oude Duitse brandweerhelm.
Un vieux casque de pompier allemand.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#30Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.No longer availableDim. 12,34 gEstimate: € 370 / 450 -
#496Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 220 -
#350Een lot fantasiejuwelen waaronder drie broches, een dasspeld, twee hangers en twee horloges.
Un lot de bijoux fantaisie dont trois broches, une pince à cravate, deux pendentifs et deux montres.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#383Een lot XVIIIe eeuws porselein, bestaande uit een bord van Imari-porselein, een famille rose bord en een Compagnie des Indes roompotje met dekseltje. Het laatste gerestaureerd.
Lot de porcelaine du XVIIIe siècle, composé d'une assiette en porcelaine Imari, d'une assiette Famille rose et d'un pot à crème Compagnie des Indes avec couvercle. Ce dernier restauré.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#418Een lot van acht borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw. Twee met randschilfer.
Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 20 - 22 cmEstimate: € 100 / 160

