Other lots in this auction
-
#346Een ovaal bijzettafeltje met tussenblad. Eén bevestiging van een pootje te herstellen.
Une table d'appoint ovale avec entretoise. Fixation d'un pied à réparer.No longer availableDim. 80 x 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#286Een mahoniehouten tafel met tapse poten met uitklapbaar blad tevens te gebruiken als wandtafel.
Une table en acajou avec des pieds fuselés avec un plateau rabattable qui peut également être utilisé comme table d'appoint.No longer availableDim. 75 x 123 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#534Een gebogen glazen salontafel.
Une table basse en verre courbé.No longer availableDim. 39 x 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#548Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#278“Jager met korhoen.” Bronzen beeldje op marmeren voet.
Chasseur avec tétras. Statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h. 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#512Een goudgepatineerde houten trumeau.
Un trumeau en bois patiné or.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 220 -
#570Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 500 -
#155Een 18 K witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 36,92 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#553Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
Une chaise en crapaud avec un rembourrage bleu.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableDim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#404“Composities in de geest van Mondrian”. Olieverf op doek.
Des compositions dans l'esprit de Mondrian. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#230Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met een hartvormige behandelde robijn van +- 8,20 ct.
Un pendentif en or rose 18 carats serti d'un rubis traité en forme de cœur mesurant +- 8.20ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 2300 / 2500

