Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Boheems gegraveerd glas.

Een Boheems gegraveerd glas.

Un verre gravé de Bohême.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2906210353.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #353
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #48
    Niki de Saint Phalle

    Een blauw glazen parfumflesje, getooid met een werkje van de kunstenares. In doosje.

    Un flacon de parfum en verre bleu, décoré d'une oeuvre de l'artiste. Dans une boîte.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    “Oude wijze met vrouw”. Een gesculpteerd ivoren beeld. Onderaan gesigneerd. China, begin XXe eeuw. Instrument manco

    Vieux sage avec femme. Une statue en ivoire sculpté. Signée en bas. Chine, début XXe siècle. Instrument manco
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #39

    Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Miroir ovale en bois patiné doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #354

    “Indisch landschap”. Draagt een handtekening N. Pringadi.

    Paysage indien. Signé N. Pringadi.
    No longer available
    Dim. 34 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #509

    Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #454

    “Fantasiewezens”. Een paar litho’s. Toegeschreven aan Salvador Dali, dragen een handtekening buiten de plaat. Eén glas gebroken.

    “Créatures fantastiques”. Une paire de lithographies. Attribuée à Salvador Dali, porte la signature à l'extérieur de la planche. Un verre cassé.
    No longer available
    Dim. 41 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #364

    Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.

    Une tasse et soucoupe en porcelaine de Chine, à décor multicolore de pivoines et glaçure capucine. Seconde moitié du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 & 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #293

    Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.

    Une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles. Sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #232

    Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.

    Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.
    No longer available
    Dim. 187 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #262

    “Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.

    Le Christ et Marie Sacré-Cœur. Deux représentations en plâtre encadrées sous verre bombé.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #254

    Een houten spaarkastje met sleutels.

    Une caisse d’épargne de café en bois avec des clés.
    No longer available
    Dim. 104 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #674

    Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.

    Un lot en bronze, composé d'un pied ajouré avec trois oiseaux (sans récipient en verre et couvercles, un petit buste de Néfertète sur onyx, une cloche et un cachet de cire avec un buste d'enfant.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More