Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Boheems gegraveerd glas.

Een Boheems gegraveerd glas.

Un verre gravé de Bohême.
Dim. h: 29 cm
SKU: 2906210353.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #353
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #508

    Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg. Eén met beschdiging achteraan.

    Paire de statues africaines en ivoire sur socle en bois. Avec certificat CITES. 5,246 kg.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 38 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #598

    Een vintage metalen bureaulamp.

    Une lampe de bureau vintage en métal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #87

    Een lederen aktetas.

    Mallette en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #359
    A. Decroos

    “Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #674

    Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.

    Un lot en bronze, composé d'un pied ajouré avec trois oiseaux (sans récipient en verre et couvercles, un petit buste de Néfertète sur onyx, une cloche et un cachet de cire avec un buste d'enfant.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #317

    Twee kleine schouwpendules, waarbij één van geaders beige marmer en één van zamak.

    Deux petites cheminées, une en marbre beige et une en alliage de zinc.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #187

    Een art deco danseres van brons op meersoortig marmeren sokkel, naar een werk van Chiparus.

    Une danseuse en bronze art déco sur un socle en marbre de divers types, d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #484
    Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld

    “Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    Zétès et Calais. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 109/200 et signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 34 x 49 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #678

    Een lot van vier verschillende bierpullen.

    Un lot de quatre chopes à bière différentes.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #391
    W.G. & Co., Limoges

    Een sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.

    Une terrine décorative de style Louis XV en porcelaine multicolore et dorée. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #230

    Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met een hartvormige behandelde robijn van +- 8,20 ct.

    Un pendentif en or rose 18 carats serti d'un rubis traité en forme de cœur mesurant +- 8.20ct.
    No longer available
    Dim. 6,03 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #610

    Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.

    Deux piédestaux chinois sculptés avec dessus en marbre. Différents modèles.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More