Similar lots by type
-
#117Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.
Coupe sur piédouche en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 28 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.
Service en cristal incolore aux motifs floraux taillés. 12 verres à vin rouge, 10 à vin blanc, 9 à liqueur, 9 flûtes, 10 verres à eau et 10 verres à whisky divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#698Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableDim. 38,5 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#609Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#111Een geslepen kleurloos kristallen siervaas met inscriptie ‘Edmond Van den Boom’. In smeedijzeren staander, versierd met rozen.
Vase en cristal taillé incolore à l’inscription”Edmond van den Boom”. Dans un support en fer forgé décoré de roses.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#209Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#384Val Saint-LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#622Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#421Val St. LambertEen mauve kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal mauve.No longer availableDim. h: 35 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 40 -
#291Twee vintage kristallen inktpotten op een eikenhouten blad. Kleine schilfers.
Deux encriers en cristal sur tablette en chêne. Petits éclats.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#702Val Saint-LambertEen reeks van elf kleurloze kristallen champagne coupes.
Série de onze coupes à champagne en cristal incolore.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 80 -
#27Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#637Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#331Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.No longer availableDim. h: 19, 24 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#348Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Italiaans glaspasta. Eén gemerkt.
Lot de quatre vases divers en pâte de verre polychrome italienne. Un avec marque.No longer availableDim. h: 17 - 27 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#604Een paar gietijzeren tuinvazen op sokkel.
Paire de vasques en fonte sur piédouches.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 400 / 500 -
#13Een porseleinen tête à tête met polychroom landschapsdecor. Theepot (deksel manco), melkkan (schilfer aan de rand), twee koppen en twee schoteltjes. Niedervillers, eerste helft XIXde eeuw.
Tête à tête en porcelaine à décor polychrome de paysages. Théière (couvercle manque), pot à lait (éclat au bord), deux tasses et deux soucoupes. Niedervillers, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#217“De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.
“Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#277Een naakte danseres van brons op een marmeren sokkel.
Danseuse nue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 220 -
#429“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd O.M.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Monogrammée O.M.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#388Een kleine antieke karnton en een waterkruik van hout met ijzeren banden.
Petite baratte et grande verseuse en bois aux cercles en fer.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#440Rosskopf & Cie.Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.
Deux montres de gousset en métal argenté. Début du XXe siècle. L’une en état de marche, l’autre à réviser. Avec châtelaines. Nous ajoutons d’eux caisses de protection en métal.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#750Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).
Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.No longer availableDim. 98 x 58 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#675Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Table à ouvrage en ronce de noyer, tablette abattante.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#774Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène des Cigares du Pharaon”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120 / 150

