Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Boheems kristallen vaas met vergulde putti beeldje en voet. Met bijhorend kistje.

Een Boheems kristallen vaas met vergulde putto en vergulde details aan de voet. Met bijpassend kistje.

A Bohemian crystal vase with gilded putti figurine and base. With accompanying box.
Dim. 36cm
SKU: 1912230217.
Category: Kristal.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #185
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.

    A Val Saint Lambert vase, black and colorless crystal, signed and numbered + name J. M. Hoper (?) 71/2/92.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 5,2 kg
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #186

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #95
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.

    A Val Saint Lambert bonbonnière, red and colorless crystal, H. Lega, signed and numbered 90 69/120.
    No longer available
    Dim. h 27 x Ø 15 cm 2,5 kg
    Estimate: € 400 / 500
  • #105
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #135
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.

    A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.
    No longer available
    Dim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kg
    Estimate: € 500 / 700
  • #207
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, model Eifel.

    A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, Eifel model.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 10,5 cm 1 kg
    Estimate: € 300 / 400
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.

    A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, 1908.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 12 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #175
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Danse De Flor. Gesigneerd en genummerd 46/50.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Danse De Flor. Signed and numbered 46/50.
    No longer available
    Dim. h 34 x Ø 15 cm 3,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000
  • #197
    Val Saint-Lambert

    Een Val Saint-Lambert champagne karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal uit het begin van de jaren 1900.

    A Val Saint-Lambert champagne decanter, cobalt blue and colorless crystal from the early 1900s.
    No longer available
    Dim. h 36 cm 1,8 kg
    Estimate: € 350 / 500
  • #75
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.

    A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, numbered 141/300.
    No longer available
    Dim. h 18.5 x Ø 9 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #215
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd en genummerd M. 46/150.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Jupiter model, signed and numbered M. 46/150.
    No longer available
    Dim. h 31 x Ø 15 cm 3,6 kg
    Estimate: € 450 / 600
  • #523
    Nachtmann

    Een kristallen glasservies voor zes personen 36 stuks compleet. Waaronder champagne, water, rode wijn, witte wijn en borrelglaasjes.

    A crystal glass service for six people, 36 pieces complete. Including champagne, water, red wine, white wine, and cocktail glasses.
    No longer available
    Dim. H: 6.5-21.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #235
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, gesigneerd.

    A Val Saint Lambert vase, petrol-blue and clear crystal, signed.
    No longer available
    Dim. h 31 x Ø 10,5 cm 1,5 kg
    Estimate: € 300 / 400
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, ca. 1920.

    A Val Saint Lambert vase, petrol blue and colorless crystal, ca. 1920.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 2,3kg
    Estimate: € 400 / 600
  • #145
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 26 cm 10 kg
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #165
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Antinea. Staat in de catalogus Cristaux De Fantasie van 1926.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Antinea. Listed in the 1926 catalog Cristaux De Fantasie.
    No longer available
    Dim. h 46 x Ø 26 cm 12 kg
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #354
    Janine Bourganel

    “Stilleven met bloemen in een blauwe vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Achteraan: “Ste Maxime - Juin 1987”.

    "Still life with flowers in a blue vase." Oil on canvas. Signed and dated. On the back: "Ste Maxime - June 1987."
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #225
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Jupiter, signed M.
    No longer available
    Dim. h 31,5 x Ø 16 cm 3,5 kg
    Estimate: € 550 / 750
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, stop nr. 9.

    A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, stopper no. 9.
    No longer available
    Dim. h 21 x Ø 14 cm 1,4 kg
    Estimate: € 200 / 300
  • #115
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd 9/75.

    A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, signed and numbered 9/75.
    No longer available
    Dim. h 23 x Ø 23 cm 6,7 kg
    Estimate: € 400 / 600
  • #205

    Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen

    A large handcrafted cobalt blue crystal egg in 2 parts with 6 accompanying glasses.
    No longer available
    Dim. h 49 x Ø 29.5 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #541

    Een ronde hanglantaarn, Louis XVI stijl, met koperen ornamenten en kristallen hangers.

    A round hanging lantern, Louis XVI style, with copper ornaments and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. 50 x Ø30cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #369
    Gerard Cox Jr

    “Heidelandschap met graanschoven”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Heath landscape with sheaves of grain". Pastel on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #125
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.

    A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kg
    Estimate: € 800 / 1000

Other lots in this auction

  • #447

    Een vintage meerkleurige glaspasta vaas. Vermoedelijk Hongaars of Italiaans.

    A vintage multicolored glass paste vase. Presumably Hungarian or Italian.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #200
    Poncet - Faguet

    Een 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 kt white gold watch with an 18 kt white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.
    No longer available
    Dim. 45,35 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #34

    Een lot van architecturale gravures, ‘Monographies De Batiments Modernes’.

    A set of architectural engravings, 'Monographs of Modern Buildings'.
    No longer available
    Dim. 36 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #172
    A. Schmidt

    “Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.

    "Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction.
    No longer available
    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #581
    Märklin

    Märklin Ho, RET 800 elektrische locomotief, gefabriceerd tussen 1965-1969, met originele verpakking.

    Märklin Ho, RET 800 electric locomotive, manufactured between 1965-1969, with original packaging.
    No longer available
    Dim. l 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #46

    Een Victoriaanse opklapbare ‘cakestand’.

    A Victorian folding 'cake stand'.
    No longer available
    Dim. h 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #328

    Een 19e eeuwse verstelbare boekenhouder in fineer en vilt, achteraan ontbreekt een strookje van het fineer.

    A 19th-century adjustable book holder in veneer and felt, with a missing strip of veneer on the back.
    No longer available
    Dim. 15 x 53 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #130
    Pomellato Arabesque

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.

    A pair of 18kt yellow gold earrings.
    No longer available
    Dim. 18,37 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #494
    Adolf Van Neste

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in vergulde kader. Getekend Adolf Van Neste.

    "Flower still life." Oil on canvas in a gilded frame. Signed by Adolf Van Neste.
    No longer available
    Dim. h 90 x b 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #425

    Een set van 2 halfronde consoletafeltjes in hout met een wit marmeren blaadje.

    A set of 2 semi-circular wooden console tables with a white marble top.
    No longer available
    Dim. 73 x 48 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #490

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met 14 briljantjes en een peervormige topaas van +- 0,50 ct.

    An 18kt yellow gold pendant set with 14 brilliant-cut diamonds and a pear-shaped topaz of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 1,65 g
    Estimate: € 230 / 300
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More