Similar lots by type
-
#837“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#591Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#813Een grote vaas van Chinees porselein met een Cantondecor op kobaltblauwe fond. Restauratie aan de rand.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor de Canton sur fond bleu cobalt. Restauration au bord.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 800 / 900 -
#715Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#655Een grote Chinese schotel van monochroom wit porselein met een accoladevormige rand.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome blanche. Bord chantourné.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 420 / 460 -
#678Een bronzen buikvaasje, versierd met geometrische motieven in friezen. Vermoedelijk XIXe eeuw.
Vase pansu en bronze, décoré de frises géométriques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#748Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#817Een houten putali of waterbeschermer uit Nepal uit de provincie Jajarkot.
Putali en bois. Népal, province de Jajarkot.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#633Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met Chinese tekens en een meerkleurig decor van een geisha en haar dienaars met kostbaarheden.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de caractères chinois et au décor polychrome d’une geisha et ses servants.No longer availableDim. H. 58,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#579Een Chinese cachepot in de geest van het famille-verteporselein met een decor van feniksen.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor famille verte aux phénix.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 200 -
#757Een staande Boeddha van goudgepatineerd brons.
Bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#597“Man met vis”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Homme et poisson”. Netsuke en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Een paar Chinese dekselvazen van blauw en wit porselein, versierd met zotjes in het decor.
Paire de potiches en porcelaine de Chine bleue et blanche décorées de personnages.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
#675Een Chinese kom van blauw en wit porselein, versierd met een decor van zotjes.
Bol en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 300 / 320 -
#753Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur.
Paire de petits vases en faïence de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#598“Man met kind”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#835Een aardewerken waterkruik van de Kuba, DRC.
Cruche à eau en grès. Kuba, Congo.No longer availableDim. H 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641“Oude wijze”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Vieux sage”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#761Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.
Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#601“Een zittende Kuan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 260 / 280 -
#638Een netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#653Een erotische netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor. Onderaan gesigneerd.
Netsuké érotique en ivoire de mammouth sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een grote pioenroos. Naar het claire-de-luneporselein.
Vase pansu en porcelaine de Chine décoré de pivoines en relief. D’après la porcelaine dite clair de lune.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160 / 180 -
#593Een netsuke van een theaterspeler met draaiend gezicht van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Artiste de théâtre”. Netsuké au visage tournant en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#282Emile ***“Vissersboten”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#489A.R. Penck“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition”. Litho. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#549Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973“Lezende monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moine lisant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met fantasiestenen. (er ontbreekt één steentje).
Bague en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties. Serties de pierres de fantaisie. Une pierre manque.No longer availableDim. 13,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#749Een architecturale studie. Aquarel op papier. Omstreeks 1900.
Etude d’architecture. Aquarelle sur papier. Vers 1900.No longer availableDim. 56 x 88 cmEstimate: € 50 / 80 -
#664Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#665Een ronde eettafel van gesculpteerd hout . Het blad op een zwaar gesculpteerde voet, geflankeerd door twee putti. Vier bijpassende stoelen, bekleed met beige fluweel.
Table ronde en bois sculpté. La tablette reposant sur un pied richement sculpté et flanquée de deux putti. Quatre chaises assorties recouverts de velours beige.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#109“Zicht op Venetië”. Potloodtekening op papier. Draagt handtekening Jacques Carabain.
“Vue de Venise”. Dessin au crayon sur papier. Porte une signature: Jacques Carabain.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#587Lalique, FranceEen vide-poche van kleurloos kristal, versierd met een leeuwenkop. Gemerkt.
Vide poche en cristal incolore décoré d’une tête de lion. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#249Een tweeledige buffetkast van gemoulureerd eikenhout. Bovenaan twee gemoulureerde deuren naast twee kleine deurtjes. Onderaan vier ‘faux-tiroirs’ boven vijf laden. XIXe eeuw.
Imposant buffet à deux corps en chêne mouluré. Le dessus ouvrant à deux portes flanquant deux portes étroites. Le bas à quatre faux tiroirs au dessus de cinq tiroirs en deux rangées. XIXe siècle.No longer availableDim. 202 x 186 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#751Een lot van drie Boeddhistische beelden van gepatineerd brons. We voegen er een bronzen voorstelling van Ganesh aan toe.
Quatre statuettes hindou et bouddhistes en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#317Een art deco vaas van roestbruin gepatineerd aardewerk.
Vase art déco en faïence rouille.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 65 / 85

