Similar lots by type
-
#18
Een paar vazen van Booms glas, versierd met vergulde motieven.
Paire de vases en verre de Boom décorés aux bandes dorées.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#467
Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.
Deux coupes design en verre de Murano soufflé. Années 60.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#741
Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
Coupe en verre ocre à monture en fer forgé décorée de roses.No longer availableDim. b: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#438
Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
Garniture de toilette quatre pièces en verre aux détails colorés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#225
Een lot glazen, bestaande uit twintig champagneglazen, zevenentwintig aperitiefglazen en acht borrelglaasjes. Afwijkende modellen.
Lot de verres comprenant vingt verres à champagne, vingt-sept verres à apéritif et huit gouttes. Différents modèles.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#348
Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gekartelde rand, een coupe, een bonbonnière een vaas kleurloze vaas met vergulde randen en een mauve vaasje.
Lot de verres de Boom comprenant trois différents vases aux bords ondulés, une coupe, une bonbonnière et un vase incoiore aux traits dorés et un petit vase mauve.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#458
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Clown en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/45 -
#113
Twee vazen van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Deux vases en opaline à décor de fleurs peint à la main sur fond vert clair.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30/40 -
#313
Twee kruiken en een oorvaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Deux cruches et un vase à deux anses en pâte de verre polychrome dans le goût de Murano.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#415
Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#603
Een lot glaswerk, bestaande uit een karaf met vier glazen met een handgeschilderd decor, twee dekselpotjes en een flesje van groen glas, een kleurloze bonbonnière zonder deksel en tien schaaltjes.
Lot de verreries, comprenant une carafe et quatre verres aux décors peints à la main, deux pots couverts et une bouteille en verre vert, une bonbonnière incolore sans couvercle et dix petits plats.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#437Gallé
Een vaasje glaspasta met een geëtst floraal decor. Gesigneerd.
Petit vase en pâte de verre à décor floral gravé. Signé.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 150/250 -
#573
Een paar kraagvaasjes van opaalglas met een meerkleurig vogeldecor versierd. Omstreeks 1900.
Paire de vases aux cols ondulés en opaline. Décor polychrome d’oiseaux stylisés. Vers 1900.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 50/6à -
#8
Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#428
Een parfumverstuiver, een dekselpotje en een karafje van deels verguld Booms glas.
Vaporisateur, pot couvert et carafon en verre de Boom partiellement dorés.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#763
Twee coupes van kleurloos geslepen kristal.
Deux coupes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#569
“Compositie met stucwerk”. Met handtekening, Russische school.
Composition en stuc. Porte une signature. Travail russe.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#631
Een ceremoniesabel van geel koper met een lederen schede. Omstreeks 1900.
Sabre de cérémonie en cuivre jaune à gaine en cuir. Vers 1900.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 120/200 -
#296Kaimori
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 243 cmEstimate: € 600/800 -
#473
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages naar de famille rose. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans le goût de la famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#615
Koninklijke Munt van België. - “België”. “Importa”-map met individuele cassettes met ons vorstenhuis. In elke cassette een munt van sterling zilver - 925‰. Twee “Importa”-mappen met 12 jaarsets “Koninkrijk België” met de Belgische Frankmunten van dat jaar rond een herdenkingsmunt. Telkens in een cassette met toelichting.
Monnaie Royale de Belgique. “Belgique”. Classeur Importa aux cassettes individuelles de la Maison Royale. Dans chaque cassette une pièce de monnaie en argent sterling, 025‰. Deux classeurs Importa contenant 12 sets annuels “Royaume de Belgique” aux pièces de francs belges de l’année en question entourant une pièce de commémoration. Chaque fois dans une cassette avec une explication.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#754
Een luchter van brons en kristal met acht lichtpunten.
Lustre en bronze et cristal à huit lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/180 -
#102Limoges
Een siervaasje van meerkleurig porselein met gelobde hals en versierd met korenbloemen. Gesigneerd ‘Haviland’.
Vase décoratif en porcelaine polychrome au bord lobé et décoré de bleuets. Signé Haviland.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 28/34 -
#391Val St. Lambert
Vier kandelaars van deels gesatineerd glas, versierd met vogels in reliëf in de voet. Kleine beschadiging bij één.
Quatre candélabres en verre partiellement satiné et décoré d’oiseaux en relief. Un petit dégât.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#594
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#703
Een schemerlamp van brons met een kap van glas en lood en een lampenvoet, versierd met landschapsdecors van glasmozaïek.
Lampadaire en bronze et pâte de verre. Décor paysages en vitraux.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#449
Een lot van drie houtsneden:- “Kapel”. Dries Van den Broeck. Gesigneerd en genummerd 13/100 buiten de plaat.- “Begijnhof te Lier”. Lode Verhoeven. Gesigneerd en gedateerd ‘74 buiten de plaat.- “Naakt met dieren”. Gesigneerd en genummerd 250/300 buiten de plaat en gedateerd ‘82 binnen de plaat.
Lot de trois gravures sur bois:- Dries Van den Broeck. “Chapelle”. Signée et numérotée 13/100 hors planche.- Lode Verhoeven. “Béguinage de Lierre”. Signée et datée ‘74 hors planche.- “Nu aux animaux”. Signée et numérotée 250/350 hors planche et datée ‘82 dans la planche.No longer availableEstimate: € 30/40