Other lots in this auction
-
#48Herford
Een groepje van meerkleurig Duits porselein in de vorm van een koppeltje met bloemenmand. Gemerkt.
Petit couple au panier fleuri en porcelaine polychrome allemande. Avec marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20/25 -
#310
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600/1800 -
#686
Een zadel met uitrusting van een Belgisch officier, inclusief sabel van de infanterie, model 1889.
Selle et équipage d’un officier belge y inclus un sabre de l’infanterie modèle 1889.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#12
Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#574
Een tschako van het eerste regiment grenadiers. België, model 10 december 1843.
Shako du premier régiment de grenadiers belges, modèle 10 décembre 1843.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#360J.Vandenheuvel Bruxelles
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met twee sleutels.
Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats avec deux clés.No longer availableDim. 33,34 gEstimate: € 450/550 -
#110
Een 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct.
Boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,14 ct.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 1200/1400 -
#834
Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#16
Twee in elkaar passende bijzettafeltjes, versierd met sober inlegwerk. Met glazen blaadjes.
Deux tables de gigogne aux incrustations sobres. Avec tablettes en verre.No longer availableDim. b: 56 & 43 cmEstimate: € 25/35 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale diamant van +- 1,12 ct. HSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,49 ct. Et un diamant central de + - 1,12 ct. HSI 1.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 2300/2500 -
#21
Een lot van vier teddyberen.
Un lot de quatre ours en peluche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#358
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een snavelkan, een groenteschaal, een sausterrine en een theepot. Engels en Frans werk.
Lot de métal argenté comprenant une cruche à bec, un légumier, une terrine à sauce et une théière. Travail anglais et français.No longer availableDim. l: 14 - 20 cmEstimate: € 30/50