#120Een 14 K geelgouden armband met twee arendskoppen.
#175Een 18 K witgouden hangertje bezet met kleine diamantjes en een centrale smaragd van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de petits diamants et d'une émeraude centrale de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,03 gEstimate: € 170 / 200 -
#160Een fijne zilveren halssnoer van 835 en 925‰.
#104“Stilleven met appel en wijnglas”. Olieverf op paneel.
#485Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#40Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
#263Een gietijzeren wandplaquette met beeltenis van Maria met Jezus. Achteraan gemerkt.
#472Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
#245Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,60 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 700 / 900