Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bolle gemberpot met deksel van blauw en wit porselein met een decor van dansers op een terras.
Een bolle gemberpot met deksel van blauw en wit porselein met een decor van dansers op een terras.

Een bolle gemberpot met deksel van blauw en wit porselein met een decor van dansers op een terras.

Un pot à gingembre convexe avec un couvercle en porcelaine bleue et blanche à décor de danseuses sur une terrasse.
Dim. H. 20 cm
SKU: 2906210388.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #388
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #674

    Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.

    Un lot en bronze, composé d'un pied ajouré avec trois oiseaux (sans récipient en verre et couvercles, un petit buste de Néfertète sur onyx, une cloche et un cachet de cire avec un buste d'enfant.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #442
    Karel Demel
    Period: °1942

    “Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.

    “Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #212
    Newhall, Hanley.

    Een meerkleurige vaas van zgn. Boumier Ware met een decor van vruchten en vlinders. Decor van Lucien Boullemier (1877 - 1949). Onderaan gemerkt.

    Vase polychrome dite Boumier Ware avec decor de fruits et de papillons. Décor de Lucien Boullemier (1877-1949). Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #127

    Een tantalus van eik, metaal en met drie karaffen van kristal. Gemerkt “The Tantalus”.

    Un tantale en chêne, en métal et avec trois carafes en cristal. Marqué Le Tantale.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #627

    Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.

    Deux poissons en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #87

    Een lederen aktetas.

    Mallette en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #639

    Twee witgelakte houten spiegels in mansardestijl.

    Deux miroirs de style mansarde en bois laqué blanc.
    No longer available
    Dim. 70 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    Een paar bekertjes van 925% zilver op houten voetstukjes. Gemerkt van Wolfers.

    Une paire de tasses en argent 925 sur socles en bois. Marquées par Wolfers.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #88

    Een art deco schouwklok van albast en marmer, versierd met twee zamakken gazellen.

    Pendule de cheminée art déco en albâtre et marbre, à décor de deux gazelles en zamac.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #658
    Saint-Louis, France

    Twee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.

    Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #372
    Tuscan China, England

    Zes theekopjes met schoteltjes in geel, groen en roze. Onderaan gemerkt.

    Six tasses à thé avec soucoupes en jaune, vert et rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 6,5 & 11,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #414

    “Abstracte collage”. Gemonogrammeerd.

    Collage abstrait. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More