#463
Een Chinees porseleinen kalebasvaas met decor van goudvissen. Gemerkt.
Vase calebasse en porcelaine de Chine à décor de poisson rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#417
Drie verschillende Imari borden.
#382
“De naaister”. Olieverf op papier. Lichte beschadiging linksboven
La couturière. Huile sur papier. Légers dommages en haut à gauche.No longer availableDim. 38 x 27,5Estimate: € 100/150 -
#160
Een fijne zilveren halssnoer van 835 en 925‰.
Un collier en argent fin de 835 et 925‰.No longer availableDim. 48,60 gEstimate: € 90/120 -
#376
Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
#126
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableDim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50/80 -
#377
Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
#141
Twee verschillende zilveren suikerstrooiers. Londense keuren. Jaren ‘30.
Deux sucriers en argent différents. Poinçons de Londres. Années 1930.No longer availableDim. h: 15 & 17 cm 386,60 gEstimate: € 180/240 -
#504
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct et de deux saphirs et d'un cabochon d'un poids combiné de +- 0,40 ct. Taille 53.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 330/400 -
#35
Een 18 K geelgouden dasspeld.
#403Van De Velde
Een aardewerken sierbord met blauw glazuur. Onderaan gesigneerd.
Une assiette décorative en céramique à glaçure bleue. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 50/70