#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#788Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#643“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
#247Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#422SciolariEen vintage chromen hallustertje.
#598Een zittende Boeddha van verguld brons.
#163Een paar bronzen waterdragers.
#647Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#101Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#221Een barometer van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#652Een eikenhouten halbankje met een kantelbaar rugvlak.
Un banc de vestibule en chêne à dos abattant.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#172Van de Vijver“Herfstlandschap met drie personen en een schaap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’automne à trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#331Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
#125Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
#562Frans Minaert“Kruiden”. Een bibliofiele uitgave van 25 gravures met tekst van Hubert van Herrewegen. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 30 exemplaren.
”Herbes”. Une parution de 25 gravures et texte par Hubert van Herrewegen. Tous signées et numérotées sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
#596MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#660Een 10 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 0,25 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 10 ct sertie d’un saphir central de ± 0,25 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 150 -
#354Een lot wetenschappelijke boeken, hoofdzakelijk Duitstalig. XIXe en XXe eeuw. Bijgevoegd een groot lot nummers van het tijdschrift “La Chronique Médicale” van het begin van de XXe eeuw.
Un lot de livres en relation avec la science, la plupart en allemand. XIXème et XXème siècles. Nous ajoutons un lot de numéros de “La Chronique Médicale”. Début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60