Other lots by Guérin
Other lots in this auction
-
#485
Terracotta figuur. Rood patina.
Figure en terre cuite à patine rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#492Willy Cools
“Abstract figuur”. Een kunstwerk op een Belgische postzak.
“Figure abstraite”. Oeuvre d’art sur un sac de la poste belge.No longer availableDim. 97 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#726
Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils sculptés de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#379
Een rotan salontafel. Sletig.
Une table basse en rotin. Usée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#715
Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#475
Diverse munten in etuis: V.K.: set proof coins 1985 (7 st) en 1986 (8 st); 300 jaar Manx Coinage (2 st). Guyana: set proof coins 1979 (6 st). Argentina: Wereldkampioenschap 1978 (6 st). Spanje: 2000 ptas (AG 925/1000), Zwitserland: 5 fr 1974. 10 Hfl, 10 LUF, 100 FF, 50 Hfl 1984 en 1980 (AG 925/1000).
Diverses pièces de monnaie et de collection: R.U.: set proof coins 1985 (7 p.) et 1986 (8 p.); 300 ans Manx Coinage (2 p.). Guyana: set proof coins 1979 (6 p.). Argentina: Championnat du Monde 1978 (6 p.). Espagne: 2000 ptas (AG 925/1000), Suisse: 5 fr 1974. 10 Hfl, 10 LUF, 100 FF, 50 Hfl 1984 et 1980 (AG 925/1000).No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#639
Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#92Charlie DelhauterPeriod: °1919
“La main du diable”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#417
Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met vijf kaarsenhouders.
Paire de candélabres de style gotique en laiton, chaque fois à cinq lumières.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#409
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Tapis Persan en laine.No longer availableDim. 243 x 360 cmEstimate: € 120 / 200 -
#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 397 x 235 cmEstimate: € 300 / 400