Other lots by Guérin
Other lots in this auction
-
#14Renaat Bosschaert
“Brugge”. Een ets uit 1979 naar XVIe eeuws voorbeeld.
“Bruges”. Eau forte de 1979 d’après un exemplaire du XVIe siècle.No longer availableDim. 36,5 x 43,5 cmEstimate: € 40/60 -
#292
“Bordurend meisje”. Aquarel op papier.
“Fille avec son ouvrage”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 500/600 -
#171
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/500 -
#209
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#126
Een donkergepatineerde vierkante eikenhoutentafel met neerklapbare afgeronde bladen.
Table carrée en chêne foncé aux abattants arrondis.No longer availableDim. 120 x 120 cm Ø: 170 cmEstimate: € 200/300 -
#337
Een gefineerd theekistje van notenhout met twee leeuwenkoppen aan de zijkanten.
Boîte à thé en placage de noyer décorée de deux têtes de lion sur les côtés.No longer availableDim. 16 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#41
Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.No longer availableDim. h: 7,5 & 30 cmEstimate: € 50/80 -
#75
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ca 0,50 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700/800 -
#348
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Italiaans glaspasta. Eén gemerkt.
Lot de quatre vases divers en pâte de verre polychrome italienne. Un avec marque.No longer availableDim. h: 17 - 27 cmEstimate: € 80/120 -
#88Ancienne Fabrique Royale, Limoges
Een theeserviesje, bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en tien kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Petit service à thé comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et soucoupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cm (theepot)Estimate: € 40/60 -
#361Oud Delft
“Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk, het deksel getooid met een leeuw met een schild.
Vase hexagonale couvert en faïence de Delft. Fretel en forme de lion au blason.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/80