Other lots by Guérin
#260Geelgouden Portugaleser van 100 Mark 1886, ontwerp J. Lorenz. Gemonteerd als hanger. Ter herdenking van de eerste steenlegging van het Rathaus van Hamburg, dat afbrandde in 1843.
#618Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
#199Frans Keelhoff“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#197“De Klaagmuur”. Een kandelaar van verguld brons met plaats voor negen kaarsen. Gesigneerd S. Dali.
#784“Electric chair”. Een genummerde kunstprint, uitgegeven door Sunday B. Morning. 1971.
“Electric chair”. Estampe numérotée. Ed. Sunday B. Morning 1971.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 60 / 100
#357Twee rieten vissersmanden met draagriem.
Deux corbeilles de pêcheur en osier, avec ceintures.No longer availableDim. h: 20 en 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Een gepolychromeerd metalen uithangbord in de vorm van een zwaardvis.
Enseigne en métal polychromé en forme d’espadon.No longer availableDim. l: 161 cmEstimate: € 140 / 260 -
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#447Een antieke houten hoedenvorm.
#383KayserzinnPeriod: 1890 -1919Een tinnen kan met een vissendecor en een vide-poche met een libel in het decor, ontworpen Hugo Leven. Onderaan gemerkt. Het eerste model 4022 - 1896, het tweede 4204.
Verseuse en étain à décor de poissons et un vide-poche décoré d’une libelle dessinée par Hugo Leven. Marque sous la base: modèle 4022-1896 et modèle 4204.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#78Drie gordijnbakken van gepatineerd hout en zink.
#180Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 14 KNo longer availableDim. 90,27 g 5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#97Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een tweeledige buffetkast in Mechelse renaissancestijl met een paneeldeur en een lade onderaan en een gevitreerde deur in het opzet.
Buffet à deux corps de style Renaissance malinoise ouvrant à une porte pleine et un tiroir en dessous et à une porte vitrée en dessus.No longer availableDim. 225 x 90 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#75Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ca 0,50 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800