#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
#277Een kortzwaard met vol messingen gevest.
Une épée courte avec poignée en laiton massif.No longer availableDim. l: 63,5 cmEstimate: € 80 / 120
#355Een glazenservies van Booms glas met gouden randje. 37 stuks.
#562Bovenrade fils, LiègeEen Luikse staande klok in eikenhouten kast.
#102Pieter NombluezPeriod: 1923 - 2002“De waterput”. Olieverf op board(?). Gesigneerd en gedateerd 1976.
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
#57DresdenEen paar siervaasjes op voet van Saksisch porselein met een verguld decor op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à pied en porcelaine de Saxe à décor doré sur fond bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#250Een 18 K geelgouden lange geweven ketting in vier stukken. Te herstellen.
#376Manu Belge, GemblouxEen chromen dokterskrukje op driepoot
#3Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.
Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#693Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.
#296Een eikenhouten consoletafel met een lade en twee uitklapbare bladen.
#27Een dekselpotje van creamware met een meerkleurig decor van een scène met Christus en binnenin een bijbelvers in het Nederlands, gedateerd 1805. Staffordshire, begin XIXe eeuw.
Un pot à couvercle en crème avec un décor multicolore d'une scène avec le Christ et à l'intérieur d'un verset de la Bible en néerlandais, daté de 1805. Staffordshire, début du 19e siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120