Similar lots by type
-
#227Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180 / 240 -
#277Een kortzwaard met vol messingen gevest.
Une épée courte avec poignée en laiton massif.No longer availableDim. l: 63,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
Une paire de sabres d'infanterie XIXème.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#299Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,17 ct. JSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 1,17 ct. JSI1 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#406Een oorstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Une chaise à oreillers de style régence, recouverte de travaux d'aiguille.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#130Een halssnoer met kleine parels te herstellen en met een zilveren slotje bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Un collier de petites perles à restaurer et avec un fermoir en argent serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#176Een verlengbare ronde eikenhouten tafel met getorste poten en de gordel versierd met gebeeldhouwde bladermotieven.
Une table baroque ronde extensible en chêne sculpté avec des pieds torsadés et la ceinture décorée de motifs de feuilles sculptées.No longer availableDim. Ø: 148 cm h: 79 cmEstimate: € 350 / 450 -
#379Een lot aardewerken bodemvondsten, bestaande uit twee kruikjes en twee potjes.
Un lot de trouvailles en faïence, composé de deux cruches et deux pots.No longer availableDim. h: 5 - 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#169“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#656Een paar antieke fauteuils, bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils anciens, tapissés de broderies.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#263Een kristallen karaf met geslepen druivendecor en met verzilverde tuit en handvat. Gemerkt Thomas Prime & Son, “magneto-plated”. Engeland, XIXde eeuw.
Une carafe en cristal à décor de raisins taillés et avec bec et anse en métal argenté. Marquée Thomas Prime & Son, magnéto-plaquée. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#307Val St. LambertEen vaas van geslepen en rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé et rouge et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#83Een paar achtkantige strooibussen in Régencestijl met gegraveerde buiken. Gemerkt 800/1000.
Une paire de saupoudroirs octogonaux de style Régence à panse gravés. Marqué 800/1000.No longer availableDim. 524 g h: 15 cmEstimate: € 200 / 240

