Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.
Val Saint Lambert

Een bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.

Vase sphérique en pâte de verre bleue et blanche.
Dim. h 28 cm
SKU: 2909200073.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #347
    Val Saint Lambert

    Een fruitschaal (Ø 25 cm) en een asbak (Ø 16 cm) van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits (Ø 25 cm) et cendrier (Ø 16 cm) en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #307
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #405
    Marguy Chronometre

    Een roestvrij stalen zakhorloge.

    Montre de poche en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #344

    Een achtdelig toiletstelletje van geslepen blauw en kleurloos glas. Dopje van karafje manco.

    Garniture de toilette huit pièces en verre taillé partiellement bleu. Un bouchon manque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #324

    Een paar met linnen beklede houten paspoppen zonder voet.

    Paire de mannequins recouverts de lin et sans pied.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #835

    Vier verschillende halssnoeren en drie kleurrijke slavenarmbanden. We voegen er één gesigneerde slavenarmband van Christopher Ryan aan toe.

    Quatre colliers et trois bracelets d’esclave multicolores. Nous ajoutons un bracelet d’esclave signé par Christopher Ryan.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #747

    Een Turks theesetje met verzilverd theepotje en zes glaasjes met ondertasje.

    Garniture à thé turque en métal argenté.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #423

    Een paar Oostenrijkse artilleriegranaten, waarbij één onderaan gemerkt ‘Berndorf 1909’. Bijgevoegd een gegraveerde messingen obus.

    Paire de grenats d’artillerie autrichienne dont un marqué Berndorf 1909. Ainsi qu’un obus en laiton gravé.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #260

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 4,12 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #52
    Eugène Van Mieghem
    Period: 1875 - 1930

    “Militairen”. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd.

    “Militaires”. Lavis sur papier. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 16 x 20 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #353

    Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.

    Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. 21 en 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233
    Must de Cartier

    Een zijden foulard in originele doos.

    Foulard en soie dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 84 x 86 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #702
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘52.

    “Vue sur une rue”. Huile sur toile. Signée et datée ‘52.
    No longer available
    Dim. 125 x 150 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #788

    Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.

    Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.
    No longer available
    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More