Similar lots by type
-
#641Val Saint Lambert
Een lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal. Fluitvaasje gesigneerd onderaan.
Lot de deux vases en cristal taillé incolore. Vase flûte signé en bas.No longer availableDim. H: 23-28 cmEstimate: € 30/50 -
#397Val Saint-Lambert
Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.
Quatre presse-papiers plats en cristal incolore émis pour BATC. Marqué. Nous en ajoutons quatre autres.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#321Val Saint Lambert
Een gegoten kleurloos kristallen lampenvoet. Gesigneerd onderaan.
Un pied de lampe en cristal incolore coulé. Signé en bas.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40/60 -
#558Val Saint Lambert
Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h24cm x b11cmEstimate: € 35/45 -
#634Daum, Nancy
Designcoupe van kleurloos kristal, onderaan gemerkt.
Coupe design en cristal incolore, marquée en bas.No longer availableDim. h21cm x h36cmEstimate: € 40/50 -
#257Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Draagt sticker.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 100/120 -
#317
Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa.
Un vase calice en cristal taillé, rouge dans la masse.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 35/40 -
#370Cordon Noir
Een parure van hematiet, bergkristal en plaqué waaronder halssnoer, armband en twee paar bijpassende oorbellen. Met certificaat en in originele doos.
Une parure d'hématite, de cristal de roche et de plaque comprenant un collier, un bracelet et deux paires de boucles d'oreilles assorties. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#73Val Saint-Lambert
Een kristallen veilinghamer. Gemerkt.
Un marteau d'enchères en cristal. Marqué.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#37
Zes kristallen wijnglazen met een gegraveerd stermotief.
Six verres à vin en cristal gravés d'un motif étoilé.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#318
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.
Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.No longer availableDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40/60 -
#635Murano
lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.
lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.No longer availableDim. H: 23-33 cmEstimate: € 75/95 -
#267Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal. Draagt sticker.
Vase en cristal taillé incolore. Avec une étiquette.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60/80 -
#27Val Saint-Lambert
Zes kelkglaasjes van kleurloos kristal met een lijnmotief en vierkant voetstuk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door Romano Carrera.
Six verres calices en cristal incolore à motif linéaire et base carrée. Marqué et signé en bas par Romano Carrera.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 30/45 -
#693
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120/200 -
#625Val Saint Lambert
Lot van 3 kristallen vaasjes, onderaan gemarkeerd “Val Saint Lambert”.
Lot de 3 vases en cristal, marqué "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h 15cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#245
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 800/900 -
#95
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met telkens één briljant van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats, chacune sertie d'un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 200/250 -
#366
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#633Burswood Stratocaster
Een elektrische gitaar met esdoornen nek en kop. Met gitaartas.
Une guitare électrique avec un manche et une tête en érable. Avec étui pour guitare.No longer availableDim. L: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#223
Een jongen met een jachthond. Biscuit in beige en olijfgroene tinten in de geest van Royal Dux. Onderaan gemerkt Austria en genummerd. Pluim op hoed gelijmd.
Un garçon avec un chien de chasse. Biscuit dans les tons beige et vert olive dans l'esprit Royal Dux. Marqué Austria et numéroté en bas. Plume collée au chapeau.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 120/200 -
#449
“Perzische ontmoetingsscène.” Tangka op doek.
"Scène de rencontre persane." Tangka sur toile.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#227
Een monochroom witte milieu de table in de vorm van een rond terras met drie putti en centraal een los sierstuk met nog drie putti.
Un milieu de table blanc monochrome en forme de terrasse ronde avec trois putti et une pièce décorative centrale avec trois autres putti.No longer availableDim. Ø cmEstimate: € 100/120 -
#666
Een marmeren sokkel in vijf segmenten.
Socle en marbre à cinq segments.No longer availableDim. h 90,5 cmEstimate: € 120/200 -
#513
Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
Une portion de verrerie en cristal taillé. 5 verres à bourgogne, 8 verres à bordeaux, 6 coupes à punch, 15 verres à vin blanc incolores et 8 verres à vin blanc partiellement colorés en vert.No longer availableDim. H: 15-20 cmEstimate: € 200/250 -
#512Lucebert
“Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.
"Composition avec des masques". Technique mixte. Signée et datée 1990 II.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 800/1200 -
#324
Een rechthoekig doosje wit gelakt buxushout, met op het deksel een uitgebreid rivierlandschap in een golvende omlijsting. Binnenin lichtblauw gelakt. XIXde eeuw.
Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.No longer availableDim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cmEstimate: € 100/120 -
#476
Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.
Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 58,5 x Ø 59,5 cmEstimate: € 330/350