Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bord van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Een bord van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Jan Cockx
Period: 1891-1976

Een bord van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.

Assiette en grès polychrome. Signature au verso.
Dim. Ø: 34 cm
SKU: 2410170111.
Category: Aardewerk.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #7

    Drie Engelse borden uit de reeks ‘Cry of London’. De eerste twee gemerkt van Crown Devon en één van Adams.

    Trois assiettes de la série “Cry of London”. Deux avec marque Crown Devon et une Adams.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #451

    Twee haantjes van groen geglazuurd pijpaarde.

    Deux coqs en terre de pipe à glaçure verte.
    No longer available
    Dim. H 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #741

    Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.

    Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #377

    Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.

    Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #748
    BOCH

    Zeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.

    Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm L: 32 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #147

    Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.

    Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #621

    Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.

    Une garniture à condiments comprenant un pot à moutarde, huilier et vinaigrier, en faïence blanche et bleue, avec un décor immortelle de saxe.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #158
    F. Moulaers

    “Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.

    “Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #61

    Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.

    Lot de six objets en faïence belge.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #43

    Een lot van 13 verschillende honingpotten, waarvan enkele van Méli. Eén met gerestaureerd deksel.

    Lot de treize pot à miel, dont certains à la marque Méli. Un couvercle restauré.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #103

    Een paar vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt van de Porseleinen bijl. XVIIIe eeuw. Deksels ontbreken.

    Paire de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Marque de la Porseleyne Byl. XVIIIe siècle. Couvercles manquent.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #107

    Een balustervaas van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en faïence polychrome de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.

    Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #761
    Boch

    Zwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.

    Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #561
    D Lorein
    Period: 12/01/92

    Aardewerken vrouwelijke torso.

    Un torse féminin en terre cuite.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #357

    Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.

    Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #328

    Een schotel en een bord van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. De eerste gemerkt ‘Carltonware’, het andere van Wedgewood naar een ontwerp van Clarice Cliff.

    Un plat et une assiette en faïence polychrome à décor de fleurs. Le premier marqué Carltonware, l’autre par Wedgewood d’après un modèle de Clarice Cliff.
    No longer available
    Dim. b: 32 & Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #323

    Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.

    Lot de six pièces en faïence belge.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #88

    Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Frankrijk, XIXe eeuw.

    Pot à tabac en faïence bleue et blanche à couvercle en laiton. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #3
    Moorcroft

    Een klein ovaal vaasje van meerkleurig aardewerk met een bloem in het decor.

    Petit vase ovale en faïence polychrome décoré d’une fleur.
    No longer available
    Dim. b: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #27

    Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.

    Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #53

    Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.

    Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #311

    Tsjechisch aardewerk. Mandje en vaas.

    Panier et vase en faïence tchécoslovaque.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 20 / 40

Other lots in this auction

  • #709

    “Nova Europae”. Een XIXe eeuwse ingekleurde herdruk van een XVIIe eeuwse kaart.

    “Nova Europae”. Une reproduction datant du XIXième siècle en couleurs d’une carte du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 43 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #698

    Vijf gastronomische boeken. Ali-Bab. “Gastronomie Pratique”. Flammarion, Paris 1931. 1281 pagina’s in linnen band (slijtage). Jules Gouffé. “Le Livre de Cuisine”. Hachette, Paris 1893. Lederen rug (slijtage). Prosper Montagné. “Larousse Gastronomique”. Voorwoord A. Escoffier en Ph. Gilbert. 1850 gravures en 16 kleurenplaten buiten de tekst. 1938. Jules Trousset. “Un million de recettes”. In 2 volumes. Fayard, Paris

    Cinq livres gastronomiques. Ali-Bab. “Gastronomie Pratique”. Flammarion, Paris 1931. 1281 pages, couverture en lin ( usagé). Jules Gouffé. “Le livre de Cuisine”. Hachette, Paris 1893. Dos en cuir ( usagé). Prosper Montagné. “Larousse Gastronomique”. Préambule par A. Escoffier et Ph. Gilbert. 1850.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #652
    Frank-Ivo Van Damme
    Period: °1932

    “Meisje met gitaar”. Potlood op papier”. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    “Fillette avec sa guitare”. Crayon sur papier. Signé et daté 1977.
    No longer available
    Dim. 75 x 52 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #354

    “Jonge vrouw in landschap met paarden”. Gesigneerd en genummerd 133/200.

    “Jeune femme et paysage avec chevaux”. Signée et numérotée 133/200.
    No longer available
    Dim. 51 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398

    Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.

    Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #437

    “Tintin. Le journal des jeunes de 7 à 77 ans”. Nr. 51 1961. Beschadigd.

    “Tintin. Le journal des jeunes de 7 à 77 ans”. Nr° 51 1961. Accident.
    No longer available
    Dim.
    Estimate: € 20 / 25
  • #775

    Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, bruine lederen band.

    Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, reliure en cuir brun.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #406

    Een olmenhouten stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.

    Chaise en orme, formant échelle de bibliothèque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #702
    René Veris
    Period: °1940

    “Morbide 4e staat”. Een ets. Kunstenaarsproef, gesigneerd buiten de plaat.

    “Morbide 4e état”. Une eau-forte, épreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #68

    Een Madonna met kind van deels verguld Brussels porselein. Eind XIXe eeuw.

    Vierge à l’Enfant sur porcelaine de Bruxelles partiellement dorée. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #23

    Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.

    Un grand et un petit vase en faïence flamande.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #67

    Een etui met acht medailles en vijf speldjes.

    Un étui contenant huit médailles et cinq épingles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More