Similar lots by type
-
#7Drie Engelse borden uit de reeks ‘Cry of London’. De eerste twee gemerkt van Crown Devon en één van Adams.
Trois assiettes de la série “Cry of London”. Deux avec marque Crown Devon et une Adams.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#451Twee haantjes van groen geglazuurd pijpaarde.
Deux coqs en terre de pipe à glaçure verte.No longer availableDim. H 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#741Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.
Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#377Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.
Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#748BOCHZeldzaam stuk in vorm van een gestileerde eend . Geelgroen met gouden accenten. Met label.
Pièce rare en forme de canard stylé. Jaune-vert et accents dorés. Porte une étiquette.No longer availableDim. H: 20 cm L: 32 cmEstimate: € 36 / 40 -
#147Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.
Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#621Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.
Une garniture à condiments comprenant un pot à moutarde, huilier et vinaigrier, en faïence blanche et bleue, avec un décor immortelle de saxe.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#158F. Moulaers“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.
Lot de six objets en faïence belge.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 35 / 50 -
#43Een lot van 13 verschillende honingpotten, waarvan enkele van Méli. Eén met gerestaureerd deksel.
Lot de treize pot à miel, dont certains à la marque Méli. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#103Een paar vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt van de Porseleinen bijl. XVIIIe eeuw. Deksels ontbreken.
Paire de vases en faïence de Delft bleue et blanche. Marque de la Porseleyne Byl. XVIIIe siècle. Couvercles manquent.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#107Een balustervaas van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence polychrome de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Een schouwpendule in rococostijl van verguld brons en kobaltblauw aardewerk, versierd met leeuwen en wapenschilden. Werk vervangen, maar origineel aanwezig. Beschadiging aan de achterkant van de voet. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en style Rococo en bronze doré et faïence bleu cobalt, décoration de lions et armes. Oeuvre restaurée mais les origines sont apparentes. Dégât à l’arrière du pied. ‘1900.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#761BochZwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.
Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561D LoreinPeriod: 12/01/92Aardewerken vrouwelijke torso.
Un torse féminin en terre cuite.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#357Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#328Een schotel en een bord van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. De eerste gemerkt ‘Carltonware’, het andere van Wedgewood naar een ontwerp van Clarice Cliff.
Un plat et une assiette en faïence polychrome à décor de fleurs. Le premier marqué Carltonware, l’autre par Wedgewood d’après un modèle de Clarice Cliff.No longer availableDim. b: 32 & Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#323Een lot van zes stuks Belgisch aardewerk.
Lot de six pièces en faïence belge.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#88Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Frankrijk, XIXe eeuw.
Pot à tabac en faïence bleue et blanche à couvercle en laiton. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#3MoorcroftEen klein ovaal vaasje van meerkleurig aardewerk met een bloem in het decor.
Petit vase ovale en faïence polychrome décoré d’une fleur.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#53Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
Vase en faïence flamande à décor de chardons en relief sur fond brun.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#311Tsjechisch aardewerk. Mandje en vaas.
Panier et vase en faïence tchécoslovaque.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#709“Nova Europae”. Een XIXe eeuwse ingekleurde herdruk van een XVIIe eeuwse kaart.
“Nova Europae”. Une reproduction datant du XIXième siècle en couleurs d’une carte du XVIIième siècle.No longer availableDim. 43 x 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Vijf gastronomische boeken. Ali-Bab. “Gastronomie Pratique”. Flammarion, Paris 1931. 1281 pagina’s in linnen band (slijtage). Jules Gouffé. “Le Livre de Cuisine”. Hachette, Paris 1893. Lederen rug (slijtage). Prosper Montagné. “Larousse Gastronomique”. Voorwoord A. Escoffier en Ph. Gilbert. 1850 gravures en 16 kleurenplaten buiten de tekst. 1938. Jules Trousset. “Un million de recettes”. In 2 volumes. Fayard, Paris
Cinq livres gastronomiques. Ali-Bab. “Gastronomie Pratique”. Flammarion, Paris 1931. 1281 pages, couverture en lin ( usagé). Jules Gouffé. “Le livre de Cuisine”. Hachette, Paris 1893. Dos en cuir ( usagé). Prosper Montagné. “Larousse Gastronomique”. Préambule par A. Escoffier et Ph. Gilbert. 1850.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#652Frank-Ivo Van DammePeriod: °1932“Meisje met gitaar”. Potlood op papier”. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Fillette avec sa guitare”. Crayon sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 25 / 50 -
#354“Jonge vrouw in landschap met paarden”. Gesigneerd en genummerd 133/200.
“Jeune femme et paysage avec chevaux”. Signée et numérotée 133/200.No longer availableDim. 51 x 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#437“Tintin. Le journal des jeunes de 7 à 77 ans”. Nr. 51 1961. Beschadigd.
“Tintin. Le journal des jeunes de 7 à 77 ans”. Nr° 51 1961. Accident.No longer availableDim.Estimate: € 20 / 25 -
#775Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, bruine lederen band.
Code des délits et des peines d’après le procédé d’HERHAN, Paris, 1810. In-12mo, reliure en cuir brun.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#406Een olmenhouten stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.
Chaise en orme, formant échelle de bibliothèque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#702René VerisPeriod: °1940“Morbide 4e staat”. Een ets. Kunstenaarsproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Morbide 4e état”. Une eau-forte, épreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 30 / 35 -
#68Een Madonna met kind van deels verguld Brussels porselein. Eind XIXe eeuw.
Vierge à l’Enfant sur porcelaine de Bruxelles partiellement dorée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#23Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.
Un grand et un petit vase en faïence flamande.No longer availableDim. h: 30 & 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#67Een etui met acht medailles en vijf speldjes.
Un étui contenant huit médailles et cinq épingles.No longer availableEstimate: € 50 / 60


