Similar lots by type
-
#407
Een set van twee varkens en een koe, in wit metaal.
Un ensemble de deux cochons et une vache, en métal blanc.No longer availableDim. h. 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#309
Vier damesportretten en een herenportret, pastel op papier.
Quatre portraits de femmes et un portrait d'homme, pastel sur papier.No longer availableDim. 51 cm x 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#145Val Saint-Lambert
Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label. Randschade aan de achterkant.
Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#473
Een serie van zes borden van Chinees porselein met een Imari decor met een centraal medaillon. Vleugel naar Lodewijk XV-voorbeeld. XIXde eeuw.
Suite de six assiettes en porcelaine de Chine à décor Imari avec un médaillon central. Aile d'après l’exemple Louis XV. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#264Herman Van den BerghePeriod: 1890
“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison de campagne avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60,5 x 80,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#519
“Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).
Saint Pierre. Une statue de pierre. Vers 1700(?).No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#140
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne serti sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 380 / 450 -
#37
Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.
Une horloge de cheminée en bois incrusté et plaqué.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#696
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableDim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#201
“Jongen met pet”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Naar een ontwerp van J. Cardona.
"Garçon avec un chapeau". Une statue en bronze sur un socle en marbre. D'après un dessin de J. Cardona.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 160 / 180 -
#22
Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.
Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#245Val Saint-Lambert
Een eironde vaas van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase ovoïde en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#478
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
« Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.No longer availableDim. 35x130x70 cmEstimate: € 3200 / 3400 -
#418
Een paar schaaltjes in chinees porselein. Versierd met diverse figuren. Gemerkt aan de onderkant.
Une paire de plats en porcelaine de Chine. Décoré de divers personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. 28 cm x 22 cm x 6 cmEstimate: € 110 / 130 -
#123
Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.
Buste de femme en marbre blanc sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#34
Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.
Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.No longer availableDim. 7 x 12 cmEstimate: € 50 / 60