#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
#172Period: 1786 - 1871
“De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.
"L'ensevelissement du Christ". Huile sur toile. D’après l'exemple de la Kirche am Hof à Vienne. Retoilé” et restaurée. Porte une signature “P. Van Bree”.No longer availableDim. 123 x 93 cmEstimate: € 250/350 -
#160
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitaire van 0,60 ct.
#476
#37
Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.
#116
Paire de tables d'appoint en fonte polychrome de style Art Nouveau.No longer availableDim. 60 x 46 x 36 cmEstimate: € 220/240 -
#680
Un lot de 11 boucles d'oreilles simples et un pendentif de 18 carats sertis d'une émeraude, d'une perle et de pierres fantaisie.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 200/250 -
#694
Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
#50
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljantjes en een parel.
#628
Een precolumbiaans stenen beeldje in de vorm van een hoofd.
#41
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
#64
Een ronde spiegel versierd met bloemen en een strik in de kuif.
Un miroir rond décoré de fleurs et d'un nœud dans la coiffe.No longer availableDim. 48 cm x 44 cmEstimate: € 80/120