#691Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
#591Een paar balustervazen van Chinees porselein met een Canton famille rose decor van personages in uitsparingen omringd door bloemen, vogels en insecten. Leeuwenkoppen met ringen op de schouders.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de Canton de personnages en niche entourés de fleurs, d'oiseaux et d'insectes. Têtes de lion avec des anneaux sur les épaules.No longer availableDim. H. 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609Chantal Marneffe“Composities met blauw, zwart en rood”. Vier olieverfschilderijen op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
"Compositions avec du bleu, du noir et du rouge". Quatre peintures à l'huile sur toile. Signées et datées 1999 au verso.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#253Een gesculpteerde albasten lampenvoet met albasten lampenkap.
#256Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
#680Een lot van 11 enkele oorbellen en een hanger van 18 K. bezet met smaragd een parel en fantasiestenen.
#137Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engeltjes en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Eind XIXe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
Garniture de cheminée en trois pièces en bronze doré et pierre bleue, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'angelots et de deux bougeoirs à cinq points lumineux. Fin XIXème siècle. Petit dommage au sommet.No longer availableDim. 48 cm x 42 cm x 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#560Een 18 K witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. en verschillende kleuren citrine met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 1,60 ct et de différentes couleurs de citrine d'un poids combiné de +- 1,80 ct.No longer availableDim. 16,93 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#364“Vrouwelijk naakt met windhond”. Een lithografie naar Kyck door Ward.
#386Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableDim. 286 x 196 cmEstimate: € 30 / 50