#620Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,58 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 450 / 500 -
#347Pinton, arte sacra in porcellana“Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.
« Notre-Dame de Lourdes et Bernadette ». Deux figurines en porcelaine multicolore et biscuit. Travail italien.No longer availableDim. H.43 cm & 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#299Frans Steens“Tijl en Nele te paard”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
#340Een paternoster van parelmoer.
Un chapelet en nacre.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 25 / 50 -
#73Een paar Medici-vazen van Brussels porselein. XIXe eeuw.
#49E. Dabremé“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623Een traditioneel Pakistaans snaarinstrument, versierd met ingelegde vogeltjes van parelmoer en de klankkast bespannen met dierenvel.
#238Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk. Vier stuks.
#157Dominique Alonzo“Muzikante in een winterse bui”. Polychroom bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
« Musicienne en temps hivernal ». Statue en bronze polychrome sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400 / 500