Similar lots by type
-
#23Val-st-LambertEen vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.
Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#890Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.
Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#414Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#768Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#382Val St. LambertEen driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#767Val St. LambertEen art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 & 35 cmEstimate: € 55 / 65 -
#57Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.
Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#451Val St. LambertEen lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 34 / 40 -
#757BaccaratEen drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.
Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#895Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 9 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen en 14 aperitiefglazen, waarbij 2 van afwijkend ontwerp. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un service de verres en cristal taillé incolore, comprenant 9 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc et 14 verres à apéritif, dont deux verres de modèles légèrement différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#741SwarovskiEen vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.
Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#389Val St. LambertEen lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.
Un lot de cristal taillé, comprenant un pique-fleurs orange, un vase vert et un vase bleu. Marqués.No longer availableDim. h: 12 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#283Val St. LambertEen paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#281Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#384Val St. LambertEen vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.No longer availableDim. h: 15 & 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#893Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.
Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#258Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#244Jean-Baptiste DegreefPeriod: 1852-1894“Vijverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. - Breuk in paneel.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Cassure sur le panneau.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#226Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een knielende vrouw van zamak op een voetstuk van arduin en albast. Tijdperk Art deco.
Une femme agenouillée en régule sur socle en pierre de taille et albâtre. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#82“Madonna”. Een antieke tapisserie in lijst achter glas. Onleesbaar gesigneerd.
”Madonna”. Une tapisserie antique encadrée et sous verre. Signature illisible.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main. Travail précis.No longer availableDim. 174 x 124 cmEstimate: € 200 / 240 -
#561“Oude man op een kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Vieil homme sur une grue”. Un netsuke polychrome sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251EumigEen projector. Model ‘Wien type P8.’ In originele doos.
Un projecteur. modèle ‘Wien type P8’. Dans boîte d’origine.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een centrale diamant emerald cut van ± 0,90 ct. en twee diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central ‘Emerald Cut ‘ de ± 0,90 ct et de deux diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#879Een amoureuse scène met een engel, gemerkt Canoval (H. 24 cm, herstelde vleugel) en een moeder en kind (H. 26 cm, kleine schilfer aan de basis) van monochroom wit biscuit.
Une scène d’amour avec un ange, marque Canoval (H 24 cm, aile réparée) et une mère et son enfant (H 26 cm, petit éclat à la base) en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#522Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Bloemenvaas op stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs sur une chaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35Een paar 18 karaats wit en geel gouden hemdenknoopjes bezet met twee kleine briljantjes.
Une paire de boutons de chemise en or blanc 18 ct sertis de petits brillants.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#16Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50

