Similar lots by type
-
#832Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200 / 300 -
#815Een bijzet eendeurskastje met een lade en een marmeren blad, versierd met een ingelegde bloemenmand en barokke monturen van geel koper.
Petit meuble à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Marqueterie florale et montures baroques en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#416Een paar nachtkastjes van gefineerd hout, waarvan één met drie laden en het andere met een lade en twee deurtjes in de vorm van boeken in trompe-l’oeil.
Paire de tables de chevet en bois de placage dont une à trois tiroirs et l’autre avec un tiroir et deux petites portes décorées de livres en trompe l’oeil.No longer availableDim. h 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#785Een ronde tafel en zes stoelen van gedraaid en gesculpteerd eikenhout.
Table ronde et six chaises en chêne tourné et sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#812Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met tweemaal twee deuren.
buffet en chêne sculpté de style baroque ouvrant à deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 240 -
#824Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#822Twee fauteuils van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#786Een paar stoelen van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met gecanneerde rug en zit.
Paire de chaises en acajou de style Louis-Philippe. Dossier et siège cannés.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#826Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#756Een klapsecretaire in Engelse stijl met onderaan vier laden. Schade.
Secrétaire à abattant de style anglais ouvrant à quatre tiroirs. Usures.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#811Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#485Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120 / 150 -
#495Een notenhouten hangvitrine met zwartgepatineerde accenten in de geest van de barok.
Vitrine à suspendre en noyer aux accents noircis de style baroque.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#415Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.
Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50 / 70 -
#801Een bijzetmeubel van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie en bronsbeslag. Klapblad binnenin met spiegel en onderaan een lade. XIXde eeuw.
Meuble d’appoint en bois de placage décoré de marqueterie florale et de bronzes. Tablette abattante aux miroir et tiroir inférieur. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#356Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160 / 200 -
#807Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#827Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#776Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#820Twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV aux dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#845Een koffer van donkergepatineerd hout met smeedijzeren hengsels en handvatten.
Coffre en bois à patine foncée et aux montures en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#829Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.
Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#830Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#808Twee beklede armstoelen van witgepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje in dezelfde stijl aan toe.
Deux fauteuils en noyer à patine blanche de style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pied du même style.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#498Een lot van zestien verschillende uiltjes, twee hondjes, een haan, een eend en een vogel van gesculpteerd hoorn.
Seize hiboux différents, deux chiens, un coq, un canard et un oiseau en corne.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#837“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#591Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#715Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van symbolen van het lange leven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de symboles de la longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#166Een eikenhouten klapsecretaire met opzet in Hollandse stijl. Bovenaan twee deuren, onderaan drie laden. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais. Le dessus ouvrant à deux portes, le bas à trois tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#425ArroganceEen eau de toilette pour femme van 50 ml en een vaporisator eau de toilette “Dance” van 50 ml.
Eau de toilette pour femme de 50 ml et un vaporisateur eua de toilette “Dance” de 50 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#600Lancôme“Trésor”. Een parfum précieux zonder alcohol.
“Trésor”. Parfum précieux sons alcool.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20 / 40 -
#432“In thoughts of you”. Olieverf op doek. Op verso gedateerd 28/12/1984.
“In thoughts of you”. Huile sur toile. Datée au verso 28/12/1984.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#645Een koffer van gebeeldhouwd eikenhout met koperen trekkers en een lade onderaan.
Coffre en chêne sculpté à deux anses en cuivre et à un tiroir vers le bas.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#483Een servies voor vier personen van blauw en wit aardewerk met een Chinees decor naar een ontwerp van William Adams.
Service à thé pour quatre personnes en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise d’après William Adams.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#23Een lot strips bestaande uit zeven albums van Kuifje, een album van Jo, Suus en Jokko (”Het testament van Mr. Pump”) en twee albums met ingebonden nummers (jaargang 1964 en 1969) en acht losse uitgaven van het weekblad Kuifje (1969 en 1970).
Lot de bandes dessinées comprenant sept albums de Kuifje, un album de Jo, Suus et Jokko (Het testament van Mr. Pump) et deux albums aux numéros reliés (années 1964 et 1969), ainsi que huit numéros non reliés de l’hebdomadaire Kuifje (1969 et 1970).No longer availableEstimate: € 40 / 60

