#576Sarouk
#640Tissot
Een kleine antieke dameshorloge in 18 karaats geelgouden kast.
#229
Een mahoniehouten tweedeurs vitrine in Louis Philippestijl.
Vitrine à deux portes en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 220 x 126 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
Drie verschillende 18 karaats geel gouden te herstellen armbandjes.
Trois différents bracelets réparables en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 200 / 300 -
#529
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#597
Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#729Rein
“Kubussen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1-02.
“Cubes”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1-02.No longer availableDim. 70 x 70cmEstimate: € 40 / 60 -
#727Römische Glashütte, Linz
Een meerkleurige glaspasta vaas. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.
Vase en pâte de verre polychrome. Travail autrichien. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#435
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé en argent d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et six perles.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 500 / 600 -
#569
Shako de chasseur volontaire de la garde civique belge. Période 1867-1896.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#754
Een staande lamp van gedraaid notenhout.
#518
Chapeau des chasseurs-éclaireurs de la garde civique belge. Modèle 9 février 1891.No longer availableEstimate: € 60 / 80