Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brievenhouder van hout en mesing.

Een brievenhouder van hout en messing.

Un porte-lettres en bois et laiton.
Dim. l: 66 cm
SKU: 1906180337.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #754

    Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.

    Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm (Afb.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van ± 0,30 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant de ± 0,30 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #134
    Théodore Baron
    Period: Brussel 1840 - Namur 1899

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 41 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #783

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.

    Un petit tapis Kelim en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 208 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #824

    “Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.

    ”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #827

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    “Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    ”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een lot van drie porseleinen borden, waarbij twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Meissen.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine, dont deux Royal Copenhagen et une Meissen.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #616

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 85 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #615
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 312 x 218 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #186

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in renaissancestijl, versierd met gebeeldhouwde figuren.

    Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.
    No longer available
    Dim. 191 x 179 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #147
    Antoine Nelson
    Period: 1849 - 1910

    Een art nouveau vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Un buste de femme, Art Nouveau, en bronze sur socle en marbre rouge. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 750 / 800
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More