Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.

Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.

Un brillants dans certificat sous scellé AIG. 0,51 ct. Couleur D. VS2.
SKU: 2105190705.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #705
Estimate: € 1400 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #788

    Een schijf gepolijst versteend hout.

    Un disque de bois pétrifié polis.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #120

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #663

    Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.

    Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #471

    Een lot messing bestaande uit: een kantelende kandelaar, een doosje, een hoorntje, een brievenopener, een kruithoorn en een olielamp.

    Un lot d’étain, comprenant un candélabre basculant, une boîte, une corne, un coupe-papier et une corne ainsi qu’une lampe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #279

    Een albasten lamp met een jongetje dat met een kat speelt. Enkele reparaties aan de voet en haarlijnen in de kap.

    Une lampe en albâtre d’un garçon jouant avec son chat. Quelques réparations au pied et cheveux dans la coupole.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #599

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rath.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘ Rath’.
    No longer available
    Dim. 56 x 76 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #517

    Een zittende Boeddha van brons. Eind XIXe eeuw.

    Un Bouddha assis en bronze. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #763

    Een lot van drie poppen, waarbij twee Thaise en één met porseleinen hoofdje.

    Un lot de trois poupées, dont deux thaïs et une avec une tête en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #617

    Een reeks van vier ivoren netsukes, een fo-hond, een yak, een arend en een leeuw in gevecht en twee neerhofdieren in een nest. Allen onderaan gemerkt.

    Une série de quatre netsukes en ivoire, dont un chien Fo, un yack, un aigle et un lion en combat et deux animaux de basse-cour dans leurs nids. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #597

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van krijgers.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec des guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #637

    “Wijze en kind”. Een groep van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.

    ”Sage et enfant”. Un groupe en ivoire polychrome sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More