#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met bolpoten. Omstreeks 1800.
#339Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Duinlandschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#581
Een Japans ivoren beeld van een wijze met drakenstaf en perzik.
#885
#217
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#64
#54
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
#902
Gedeelte glasservies van kristal.
#551Michel Hereman
“Post-apocalyptisch dier met kalf”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Être post-démoniaque, animal et veau”. Une statue en faïence à glaçure. Monogramme.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/150 -
#241Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
#157Delvaux
Een blauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu.No longer availableEstimate: € 500/600