Other lots in this auction
-
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir et une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 27 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#442“Tribute to Roland Garros”. Twee werken, één olieverf op doek en het andere aquarel op papier. Eén draagt een handtekening.
Tribut à Roland Garros . Deux oeuvres, une huile sur toile et l'autre aquarelle sur papier. L'une porte une signature.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#643Een bronzen trekpaard op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Un cheval de trait en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94H. Peeters“Waterval”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 19**.
Waterfall . Huile sur toile. Signé et daté le 19 **.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Een paar dekselvazen van polychroom Frans porselein. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine polychrome française avec couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 70 / 100 -
#315Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif “Qu’hier, Que demain”.No longer availableDim. 5,94 gEstimate: € 100 / 150 -
#9Een klein antiek spiegeltje met houten lijst, versierd met gebeeldhouwde engeltjes. We voegen er een antiek gepolychromeerd houten engeltje aan toe (beschadigd).
Un petit miroir ancien avec cadre en bois, décoré d'anges sculptés. Nous ajoutons un ange ancien en bois polychrome. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456Twaalf zilveren munten van Charles en Diana. The Royal Marriage 1981. In orginele koffer.
Douze pièces d'argent de Charles et Diana. Le mariage royal 1981. Dans l'étui d'origine.No longer availableDim. 336 gEstimate: € 250 / 300 -
#243Capodimonte“Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.
Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#697MajakEen Russische bureauklok met kristallen rand. “Made in USSR.”
Une horloge de bureau russe avec un bord en cristal. Fabriqué en URSS.No longer availableDim. h. 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#684Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster.
Un miroir en bois patiné à l'or et en plâtre.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#137Pendule van wit marmer. Gemerkt Ernuld Collet, Chimay.
Pendule de cheminée en marbre blanc. Marquée Ernuld Collet, Chimay.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 120


