Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een  briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
Een  briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.

Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.

Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.
SKU: 2505210235.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 700 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #54

    “Stilleven met klaprozen en pruimen”. Olieverf op paneel.

    Nature morte aux coquelicots et prunes . Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #623

    “Dansende jonge vrouw”. Een groep van meerkleurige zachte pasta uit de belle epoque.

    Jeune femme dansante . Un groupe de pâte tendre multicolore de la Belle Epoque.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #228

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad in Lodewijk XVI-stijl.

    Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté sur un plateau de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #11

    Vier verschillende chocoladevormen van metaal.

    Quatre moules à chocolat en métal différents.
    No longer available
    Dim. 13 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #549
    Nadine Van Lierde
    Period: °1941

    “Zittende naakt”. Een kleurentekening. Gesigneerd en gedateerd ‘65.

    Nu assis . Un dessin en couleur. Signé et daté '65
    No longer available
    Dim. 61,5 x 37,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #286

    Een laag en rond tafeltje van wit marmer.

    Une table basse et ronde en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 45 Ø x 53 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #435

    Een gehamerd zilveren milieu de table met houten handvatten en met glazen recipiënt. 800‰. 760 gram bruto zonder recipiënt.

    Un milieu de table en argent martelé avec poignées en bois et avec récipient en verre. 800 ‰. 760 grammes brut sans récipient.
    No longer available
    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #535

    Een zilveren serveerschotel. 800‰, vermoedelijk Belgisch. 1465 gram.

    Un plat de service en argent. 800 ‰, vraisemblablement belge. 1465 grammes.
    No longer available
    Dim. 46 x 31 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #197

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #237

    Een vaas van gedreven geajoureerd en geciseleerd geel koper. Deksel met container bovenaan (schroefdop ontbreekt). Midden-Oosten, omstreeks 1900.

    Un vase en cuivre jaune ciselé et ajouré. Couvercle avec récipient sur le dessus (bouchon à vis manquant). Moyen-Orient, vers 1900.
    No longer available
    Dim. H.32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #629
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    Twee portretten van André Van den Sande, zijn privéleerling. Olieverf op paneel. Beide met opdracht aan achterzijde.

    Deux portraits d'André Van den Sande, son élève particulier. Huile sur panneau. Tous deux avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 & 22 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #455

    Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.

    Un pichet en argent. Travail mexicain, argent sterling. 885 grammes.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More