#311Een bronzen danseresje op marmeren voetje in de stijl van de jaren ‘20- ‘30.
#466Een 22 K geelgouden munt. 100 Dollars Canada 1978. Elizabeth II. Met certificaat en in originele etui.
#333LeonardoEen vaas van paars glas met witte binnenkant. Duits werk.
#455Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.
#370Een rond salontafeltje met onyxen blad op messingen driepoot.
#631Een Javaans sierzwaard met gesculpteerde houten schede.
Un sabre décoratif javanais avec un fourreau en bois sculpté.No longer availableDim. l: 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#432Een antieke Tibetaanse tangka.
#324Jaak Gorus“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 29/65.
Nu couché . Lithographie. Signée et numérotée 29/65.No longer availableDim. 12 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#195Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
#491Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse personages.
Une paire de vases balsutter en porcelaine de Chine à décor multicolore de différents personnages.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 35 / 50 -
#645Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
#335Een 9 K geelgouden ring met initialen MM.
Bague en or jaune 9 K aux initiales MM.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 35 / 45