#186Een eikenhouten tweedeursgarderobe met bolpoten. Omstreeks 1800.
#891Een vijfarmig koperen luchtertje.
#600Een hartvormige diamant van 0,38 ct. Kleur F. VVS2. Met certificaat.
#787Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
#657Drie ivoren netsukes van ambachtslui, waaronder een visser met aalscholver. Onderaan gemerkt.
Trois netsukes en ivoire représentant des artisans, dont un pêcheur avec un cormoran. Marque sous la base.No longer availableDim. 5,5 cm en 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#325Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en forme de coeurs en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 250 / 300 -
#535Twee ebbenhouten netsukes, een draak en een slang. Onderaan gemerkt
#287Een partij van vijf hoedenvormen.
Un lot de cinq formes à chapeau.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#443Een roodkoperen wandlantaarn.
Une lanterne en cuivre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169Auguste GerbouxPeriod: 1838 - 1878Weidelandschap met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1868.
”Paysage champêtre et vaches”. Huile sur toile. Signée et datée 1868.No longer availableDim. 47 x 64 cmEstimate: € 260 / 300 -
#547Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
#291“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 25 / 35