#505
Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.
#727
Un vase tulipe en porcelaine chinoise polychrome, décor de dragons et fleurs.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#550
Une chaîne en or blanc de 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 450/550 -
#724
“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40/50 -
#277De Vos
“Jonge vrouw bij buste”. Een art nouveau groep van tin. Gesigneerd. Onderaan gemerkt.
”Jeune femme et buste”. Un groupe Art Nouveau en étain. Signé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 350/400 -
#545
Un groupe en os finement sculpté de Bali. Représentation d’une scène de la Ramayana avec Hanuman, le Dieu-Singe, comme acteur principal.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 60/80 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
#610
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 15,85 gEstimate: € 1800/2000 -
#333B.F.K.
Een aardewerken vaas met donkergroene Art Deco versiering en vergulde accenten.
Un vase en faïence, décoration Art Déco verte et accents dorés.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40/50 -
#691
Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#460
Drie paar fantasie manchetknopen.
Trois paires de boutons à manchettes fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/60