#648
Een paar lampjes met kwarts.
#313
Een kleine opgezette steenuil.
Un petit hibou empaillé.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#477
Een gesculpteerd Afrikaans ivoren hoofd.
Une tête africaine en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 75 -
#417
Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#506Bidjar
#709Heinrich & Co., Selb
Een Beiers porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 12 dessertborden, 12 diepe borden en 24 platte borden. Onderaan gemerkt.
#509Erwin MackowiakPeriod: 1926 - 2006
“Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.
“Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.No longer availableDim. 98 x 108 cmEstimate: € 380 / 450 -
#462
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#298
Een paar antieke koperen olielampjes.
#618
Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue” glazuur.
#138
#581
Une boîte à bijoux chinoise avec des cadres en laiton et des plaques de jade sculptées.No longer availableDim. 28 x 18 x 15 cmEstimate: € 120 / 150