Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brons gesculpteerd beeld van moeder met kind.
Een brons gesculpteerd beeld van moeder met kind.

Een bronzen beeld van moeder met kind.

A bronze sculpture of a mother with child.
Dim. 18 cm
SKU: 1804230458.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #458
Estimate: € 125 / 175
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #167

    “Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.

    "Ballerina". A bronze statue, after Degas.
    No longer available
    Dim. 93 x 44 cm
    Estimate: € 2500 / 2750
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #309
    Murano

    Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of three clowns with various colors in the mass.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475
  • #299

    Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.

    An artificial bronze side table with wood and leather top.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #505

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #475

    Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.

    A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø 38 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #609

    Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.

    Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #386
    NF Prestige

    Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.

    A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.
    No longer available
    Dim. 56 x 44 x 36cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #143

    “La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.

    “La Liseuse”. A bronze plated Lectura mantel clock on a marble base.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #216

    Een eikenhouten tafel met massief onderstel en 3 delig verlengstuk met 50cm lengte. Totale lengte 3m.

    An oak table with a solid base and a 3-part extension with a length of 50 cm. Total length 3m.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm h: 74 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #463

    Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.

    A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #547

    Een blanc de Chine beeldje van een olifant.

    A Blanc de Chine, figurine of an elephant.
    No longer available
    Dim. 31 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #142

    Een houten Boulle commode met 2 laden. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden Boulle commode with 2 drawers. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 87 x 128 x 58 cm
    Estimate: € 475 / 525
  • #558

    Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.

    A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #234
    G. Hallumier

    “Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’

    "Ship on dry land." Watercolor on paper. "D'apres A. Goodwin."
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #616

    Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.

    A wooden square coffee table, Asian design.
    No longer available
    Dim. 42 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #620

    Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.

    Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.
    No longer available
    Dim. 29,90 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #82
    Geert Huyben

    “Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.

    “View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    Val Saint Lambert.

    Een Art Deco Val Saint Lambert schaal, met blauw in de massa.

    An Art Deco Val Saint Lambert bowl, with blue in the mass.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #76

    Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.

    Walnut chest of drawers. Three large and two small drawers at the top. Curved front. England, Victoria era.
    No longer available
    Dim. 105 x 105 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #237
    Marc Sleen

    Een lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.

    A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #1

    Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.

    A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #45

    Een tinnen schaal, laat 19de eeuws. Art-nouveau, met paars-witte sierstenen gedecoreerd.

    A pewter dish, late 19th century. Art nouveau, decorated with purple and white decorative stones.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #395

    Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.

    A vintage earthenware vase. West Germany, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x Ø 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #587

    Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor. Recent.

    A bowl of Imari porcelain and a bowl with Canton decor. Recent.
    No longer available
    Dim. Ø 23 & 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #302

    Een paar messing, vintage midden XXste eeuwse Pharmacy vloerlampen, verstelbaar in de hoogte, op platte cirkel voet.

    A pair of brass, vintage mid XXth century Pharmacy floor lamps, adjustable in height, on a flat circle base.
    No longer available
    Dim. 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More