#451Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
#186Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#613Limoges FranceEen art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.
An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
#231J. TairoEen bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.
A bronze bust of a lady. Signed on the back.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#241Een bronzen beeld van een golvende dame op zwart marmeren sokkeltje. Draagt handtekening.
A bronze sculpture of a wavy lady on a black marble pedestal. Bears a signature.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#491Antoine Nelson“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#143Isidoor De Rudder“André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.
"Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#171“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#511“Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.
#163Een bronzen beeld van een dansende dame in art-deco stijl op zwart marmeren voet. Draagt handtekening.
A bronze sculpture of a dancing lady in art-deco style on a black marble base. It bears a signature.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#483Een paar bronzen Jugendstil plaquettes met 2 figuren in het reliëf.
#198Valenti‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.
#623Een Bronzen Chinese cloisonné vaas met een decor van bloemen.
A Bronze Chinese cloisonné vase decorated with flowers.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147P.J. Mène“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
#153“Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.
"Roman centurion". A bronze sculpture inspired by a work by A. Carrier.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#477“Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.
#481Een paar uit brons gesculpteerde beelden van leeuwen in lighouding op marmeren voet. Naar het werk van Milo.
A pair of bronze sculptures depicting reclining lions on marble bases. Inspired by the work of Milo.No longer availableDim. 15 x 12 x 32,5cmEstimate: € 400 / 450
#688Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#65Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.
#232“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
“Staring man”. Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1937.No longer availableDim. 50x67 cmEstimate: € 120 / 200 -
#152Piet WillequetPeriod: 1880 - 1968“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
#379Alain Lopez“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd Alain Lopez.
#219Vital Keuller“Vijverzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.
"Landscape with a pond." Oil on canvas. Signed. Dated 1945.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#417Een terracotta Dakarkari ruiter, een grafgift.
A terracotta Dakarkari rider, a burial offering.No longer availableDim. h 50 x l 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339“Le passage du Rhein par l’Armée de France... ”. Een gravure op papier.
#680Grandjean & Cie GenèveEen zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
A silver pocket watch 800‰ under a glass dome with a pedestal.No longer availableEstimate: € 160 / 200