Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brons gesculpteerd beeldje van Cupido met pijlen en boog.
Een brons gesculpteerd beeldje van Cupido met pijlen en boog.

Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.

A bronze sculpted statue of Cupid with arrows and bow.
Dim. 22,5cm
SKU: 1912230508.
Category: Brons.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #451

    Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.

    A bronze sculpture of a minstrel with a lute and sword on a marble base, signed Deweyer.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #186

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #488

    Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.

    A bronze sculpted statue of Bodhisattva Indra in a resting posture. Presumably from the 19th century.
    No longer available
    Dim. 31 x 25cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #613
    Limoges France

    Een art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.

    An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #177

    Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.

    A pair of partially gilt bronze wall sconces in Empire style, carried by angels. With 13 light points.
    No longer available
    Dim. 106 x 48cm
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #231
    J. Tairo

    Een bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.

    A bronze bust of a lady. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #158
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #241

    Een bronzen beeld van een golvende dame op zwart marmeren sokkeltje. Draagt handtekening.

    A bronze sculpture of a wavy lady on a black marble pedestal. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #491
    Antoine Nelson

    “Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Winter outing". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #143
    Isidoor De Rudder

    “André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.

    "Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #497

    “Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.

    "Dancer". A bronze statue on a pedestal made of alabaster, onyx, and marble. Inspired by a work by Chiparus.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 160 / 190
  • #171

    “Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "Horses". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #511

    “Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.

    "Child with Frog". A patinated gilded bronze sculpted figurine on a marble base. Signed, after a work by L&F Moreau.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163

    Een bronzen beeld van een dansende dame in art-deco stijl op zwart marmeren voet. Draagt handtekening.

    A bronze sculpture of a dancing lady in art-deco style on a black marble base. It bears a signature.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #483

    Een paar bronzen Jugendstil plaquettes met 2 figuren in het reliëf.

    A pair of bronze Art Nouveau plaques with 2 figures in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 9cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #198
    Valenti

    ‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.

    'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #623

    Een Bronzen Chinese cloisonné vaas met een decor van bloemen.

    A Bronze Chinese cloisonné vase decorated with flowers.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    "Feminine nude on bearskin." A group of Viennese bronze with two-tone patina. Recent work.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #147
    P.J. Mène

    “Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Hunter with hunting dog". A bronze group on a black marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #153

    “Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.

    "Roman centurion". A bronze sculpture inspired by a work by A. Carrier.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #96

    Een houten marqueterie buikkastje met 3 laden, verguld bronzen ornamenten en wit marmeren blad.

    A wooden marquetry commode with 3 drawers, gilded bronze ornaments, and a white marble top.
    No longer available
    Dim. 74 x 87 x 34cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #56

    Een bijzettafeltje, 2 niveaus met rijkelijk versierde bronzen poten met bustes van hofdames.

    A side table with 2 levels, adorned with richly decorated bronze legs featuring busts of court ladies.
    No longer available
    Dim. 68 x 38 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #477

    “Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.

    "Arab carpet vendor." A bronze figurine in the Viennese style. Recent work.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #481

    Een paar uit brons gesculpteerde beelden van leeuwen in lighouding op marmeren voet. Naar het werk van Milo.

    A pair of bronze sculptures depicting reclining lions on marble bases. Inspired by the work of Milo.
    No longer available
    Dim. 15 x 12 x 32,5cm
    Estimate: € 400 / 450

Other lots in this auction

  • #688

    Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.

    Armchair made of walnut wood in the Louis XIII style.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, 1908.

    A Val Saint Lambert vase, blue and colorless crystal, 1908.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 12 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #251

    Een groot bord in Chinees blauw-wit met het decor van een boom en bloesems. Schilferschade aan de boord.

    A large plate in Chinese blue and white with a tree and blossom decoration. Flake damage to the rim.
    No longer available
    Dim. h 5 x Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232

    “Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.

    “Staring man”. Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1937.
    No longer available
    Dim. 50x67 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #152
    Piet Willequet
    Period: 1880 - 1968

    “Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Snowscape". Painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 280 / 360
  • #520

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met centrale briljant van 0,71 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,62 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant featuring a central brilliant cut diamond weighing 0.71 ct and additional diamonds with a total weight of 0.62 ct.
    No longer available
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #379
    Alain Lopez

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd Alain Lopez.

    "Harbour view". Oil on canvas. Signed by Alain Lopez.
    No longer available
    Dim. h 81 x b 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Vital Keuller

    “Vijverzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1945.

    "Landscape with a pond." Oil on canvas. Signed. Dated 1945.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #352
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Kastanjes”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Met certificaat, gedateerd 1995.

    "Chestnuts". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. With certificate, dated 1995.
    No longer available
    Dim. 17 x 23cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Een terracotta Dakarkari ruiter, een grafgift.

    A terracotta Dakarkari rider, a burial offering.
    No longer available
    Dim. h 50 x l 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339

    “Le passage du Rhein par l’Armée de France... ”. Een gravure op papier.

    "The Passage of the Rhine." A print on paper.
    No longer available
    Dim. 43 x 32cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #680
    Grandjean & Cie Genève

    Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.

    A silver pocket watch 800‰ under a glass dome with a pedestal.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More