#600
#137Meissen
Een handbeschilderde porseleinen schaal met een decor van bloemen, onderaan gemerkt met het Meissen teken.
#607
Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
#561
Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.
#315Jozef Adriaan Callaerts
“Lange Ridderstraat met de kathedraal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#11
Een kleine zilveren kandelaar, 75 gram totaalgewicht met gevuld voetje, gemerkt met Duitse keuren en het gehalte 925.
#549Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#9
‘Hoevezicht’, olieverf op paneel, getekend L. Segers.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Sloepenweg, Antwerpen”. Een ets op papier. Onderaan, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
#366
Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.
#26
Een oude massief eiken koffertje met gesculpteerde motieven op de voorkant.
An old solid oak chest with carved motifs on the front.No longer availableDim. 33 x 60 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#361
Een oude scheepslamp in koper en rood glas, in oorspronkelijke staat.
An old ship lamp in copper and red glass, in its original condition.No longer availableDim. 30 x 22 x 22 cmEstimate: € 40/50