#607Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
#521Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#402P. MadisonEen groot abstract schilderij, olieverf op doek, getekend P. Madison.
A large abstract painting, oil on canvas, signed P. Madison.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#414‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#303Een lot van oud bureaumateriaal bestaande uit: een koperen inktpothouder, een groene gietijzeren brievenhouder, 2 messing vide-poches, een verzilverde vide-poche en een messing vulpotlood met geïntegreerde meetlat.
A lot of old desk objects consisting of: a copper inkpot holder, a green cast iron letter holder, 2 brass vide-poche's, a silver-plated vide-poche, and a brass pencil with an integrated measuring tape.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Een Indonesisch houten gesculpteerde Dragon Flute uit Palisander.
#301Een lot van vintage schoeisel bestaande uit een paar lederen skischoenen, gemerkt “Henke”, een paar Joegoslavisch traditionele schoentjes met gespijkerde enkel en een paar traditionele Berber pantoffels met diverse versiering.
A lot of vintage footwear consisting of a pair of leather ski boots, marked "Henke", a pair of Yugoslavian traditional shoes with nailed ankle, and a pair of traditional Berber slippers with various decorations.No longer availableDim. H; 31 cm x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Maria with child". A vintage polychrome earthenware wall sculpture. Signed on the back "Sanchez", possibly by Perignem or Amphora.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80 / 120