#195Val Saint Lambert
#393
Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
#577
#346
#247
#496
#341
Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#275
‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.
#650
An 18K yellow gold ring set with emeralds with a total weight of approximately 0.90 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 450/550 -
#164
Een oude Venetiaanse spiegel met bronzen cherubijnen versierd.
An old Venetian mirror decorated with bronze cherubs.No longer availableDim. 106 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#208Val Saint-Lambert
Een vaas van geslepen kristal, in de massa frambozenrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd 107/180.
#563Fürstenberg
Een 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.
A 39-piece German porcelain coffee and tea set with gilt details, consisting of coffee and tea pot, sugar bowl with repaired damage to lid, milk jug, 11 cups and 12 saucers, and 12 plates. Includes 2 additional saucers and two pots in a similar style.No longer availableEstimate: € 100/150