#157Daniel George CollinsPeriod: 1899
Een zilveren schaal op voet, gemerkt Sheffield, England, 1899 met als zilversmid Daniel George Collins. 390 gram.
A silver dish on foot, marked Sheffield, England, 1899, with silversmith Daniel George Collins. 390 grams.No longer availableDim. 11 x 26.5 x 20.5 cmEstimate: € 200/300 -
#36
#162Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
Een cloisonné vaas met bordeauxrode achtergrond met het decor van bloemenvazen.
#259Jef Louis Van Leemputten
“Herderin met schapen aan de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd J. L. Van Leemputten.
"Shepherdess with Sheep at the Farm". Oil on canvas. Signed J. L. Van Leemputten.No longer availableDim. h 51 x b 73 cmEstimate: € 80/120 -
#558
Een massief houten polychroom en verguld Boeddha beeld in liggende positie. Thaise origine. Schade aan het haar.
A solid wood polychrome and gilded Buddha statue in a reclining position. Thai origin. Damage to the hair.No longer availableDim. 34 x 103 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#610Rodania swiss
Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with a leather wristband.No longer availableDim. bruto: 29,25 gEstimate: € 600/700 -
#108Delvaux
“Deux de Delvaux”. Een tweekleurig lederen heuptasje.
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd M.
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Landscape with a farm”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 80 x 71 cmEstimate: € 150/250 -
#683
Een bajonet, W+F Bern, Zwitserland, voor de STGW 57. Met lederen riemstuk.
A bayonet, W+F Bern, Switzerland, for the STGW 57. With leather scabbard.No longer availableDim. l 38 cmEstimate: € 40/60 -
#74Joz. De Swerts
« Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.No longer availableDim. 78 x 54 cmEstimate: € 100/120