#575Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
#505Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#284Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#557Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.
#299Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.
#207Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#133“L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.
“The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 325 / 375 -
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
#622Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
#153“Mignon.” Een pendule met zamakken beeld op rood marmer. Naar Bruchon. Omstreeks 1870. In werkende staat.
#541“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
An Empire side table with marble top and gilded trim.No longer availableDim. 81 x 46,5 x 29 cmEstimate: € 80 / 100
#151Jef Lambeaux“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#433Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.
An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Capodimonte.“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
#25“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
#66Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
#451Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#278Val Saint LambertEen kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.
#523Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.
#128A Moreau“L’amitié”. Een brons gepolijst beeld met twee dames op marmeren voet. Onderaan gemerkt “Moreau”.
"L'amitié". A polished bronze sculpture with two ladies on a marble base. Marked "Moreau" at the bottom.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 250 / 350 -
#85Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.
#32“Tribute to Diana”. Gesigneerd door Charles Spencer, met dedicatie: “The Spencer Family. - “1999” & “Earl Spencer’s Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We voegen er een bezoekersoverzicht van Althorp aan toe.
“Tribute to Diana”. Signed by Charles Spencer, with dedication: “The Spencer Family. - 1999” & “Earl Spencer's Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We add a visitor overview of Althorp.No longer availableEstimate: € 40 / 50