Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brons klein gesculpteerde buste, toegeschreven afbeelding van Agrippina.
Een brons klein gesculpteerde buste, toegeschreven afbeelding van Agrippina.

Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.

A small bronze sculpted bust, attributed to depict Agrippina.
Dim. 7cm
SKU: 3001240537.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #537
Estimate: € 100 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #191

    “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    Le vainqueur. Une statue en bronze sur un piédestal de deux types de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #513

    “Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.

    “Flower girl”. Patinated bronze statue. Marked “Blondan”.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #588

    Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.

    African bellows. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.

    A lot of three old glass domes with plaster saint statues.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #675

    Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.

    A lot of two African headrests, one of which is from Ethiopia.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.

    A lot of 3 vintage Murano clowns with various colors in the glass.
    No longer available
    Dim. 30 & 25 & 22cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482

    Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.

    A polychrome wooden carved figurine of a monk with one missing hand. Mid-1800s.
    No longer available
    Dim. 16,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #528

    Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.

    African sculpture of a power fetish. Solongo, Angola. Missing a spear.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #125

    Een Laat-Romeins / Vroeg Byzantijnse bronzen broche met kruis en cirkels versierd.

    A late roman or early Byzantine bronze broach decorated with a cross and circles.
    No longer available
    Dim. Ø5,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #214

    “Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.

    Schoolboy with bird’s nest”. Bronze sculpture after Emile Bruchon. On blackstone base. With foundery seal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #445

    Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.

    A lot of 3 Roman marble sculpted figurines, including 2 small busts depicting a young lady and one depicting a bearded man.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een lot van 2 kruishangers, waarvan 1 uit been gesculpteerd met cirkels gegraveerd en 1 uit brons. Vermoedelijk Laat-Romeins / Vroeg-Byzantijns.

    A lot of 2 cross pendants, one of which is carved from bone with engraved circles, and one made of bronze. Probably Late Roman / Early Byzantine.
    No longer available
    Dim. 6,5cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #494

    Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.

    A decorative jardinière in bronze supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #345

    Een set van twee stolpen met porseleinen beelden van edellieden. Het glas van één stolp is stuk.

    A set of two domes with porcelain figurines of noblemen. The glass of one dome is broken.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.

    A bronze statue on a marble stand after the work of Zach.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #493
    Emile Louis Picault

    “Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Science guiding the industry. Patinated bronze statue. Signed.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 650 / 850
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #578

    Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.

    An African butterfly mask, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 40 x l 116 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694

    Een lot van zes heiligenbeelden waarvan 2 in was, 1 porseleinen, 2 van biscuit en 1 van gips. Drie met stolp.

    A lot of six saint figures, including 2 in wax, 1 porcelain, 2 in biscuit, and 1 in plaster. Three with glass dome.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #615

    Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.

    An African mask. Pende, DRC.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #523

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #685

    Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.

    An African stool supported by a female figure.
    No longer available
    Dim. h 42 cm Ø 23.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #691

    Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.

    An African wooden panel. Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. 45 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #574
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "The Minnewater in Bruges". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 33,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #593

    Een natuurstenen beeld van een echtpaar.

    A husband and wife. Sculpted natural stone.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #22
    J. Cornélis

    “Koedoe” en “Polospeler”. Twee houtskooltekeningen. Gesigneerd.

    "Kudu" and "Polo Player". Two charcoal drawings. Signed.
    No longer available
    Dim. cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #654

    Een vintage UFO luchter van aluminium.

    A vintage UFO chandelier in aluminum.
    No longer available
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een parasol in zwarte kant, Brussel 1880, de punt dient te worden gerepareerd.

    A black lace parasol, Brussels 1880, the tip needs to be repaired.
    No longer available
    Dim. l 103 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #669

    Een stuk wit koraal, met vele armen.

    A piece of white coral, with many branches.
    No longer available
    Dim. 24 x 22 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Keith Haring Foundation

    “Pop Shop IV”. Een zeefdruk op papier. In de plaat gesigneerd met inkt-en droogstempel. Genummerd 85/150.

    "Pop Shop IV". A screen print on paper. Signed with ink and dry stamp in the plate. Numbered 85/150.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #136
    Imexcotra

    Een vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.

    A vintage display cabinet by the brand Imexcotra from Aalst.
    No longer available
    Dim. 155 x 100 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #148
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas “Bordeaux” van geslepen kristal, in de massa mauve gekleurd. Onderaan gemerkt.

    A crater vase "Bordeaux" made of cut crystal, colored in mauve. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 24,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #369

    2 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.

    2 prints with an elderly Japanese woman, woodblock print.
    No longer available
    Dim. 16 x 11 cm per prent
    Estimate: € 20 / 30
  • #666

    Een eikenhouten armstoel met getorsde poten en bruine gobelin stof met florale motieven.

    An oak armchair with twisted legs and brown tapestry fabric with floral motifs.
    No longer available
    Dim. H: 112 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #428
    ‘Hop’

    “On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.

    "On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.
    No longer available
    Dim. 26 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More