#75Een Romeinse dobbelsteen uit been gesculpteerd.
#604‘Zeezicht met zeilboten’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#373Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
A pair of 2 vintage green glass paste vases, possibly Murano.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een metalen beeld van een smid aan het aambeeld.
#657Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
#595Een vintage metalen en houten opbergkoffer.
A vintage metal and wooden storage trunk.No longer availableDim. 34 x 72 x 36cmEstimate: € 60 / 80 -
#319J. Cornélis“Drie elegante portretten van jonge dames”. Aquarellen op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.
"Three elegant portraits of young ladies". Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century.No longer availableDim. cmEstimate: € 60 / 80 -
#509Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
A lot of 2 etchings by Romain Malfliet, Heidekapel (Waasmunster) 14/50 and Paddeschoot - Sint Niklaas 17/50.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 40 / 60