#377Een lot van 13 Aziatisch houten dwars -en blokfluiten. Diverse houtsoorten.
A lot of 13 Asian wooden transverse and block flutes. Various types of wood.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#685Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.
#528Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.
#402P. MadisonEen groot abstract schilderij, olieverf op doek, getekend P. Madison.
A large abstract painting, oil on canvas, signed P. Madison.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#294Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Heidezicht te Kalmthout’, aquarel op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
"Heidezicht te Kalmthout", watercolor on paper, signed by Fr. Luyckx.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#314‘Zicht op bos en ruïne’, olieverf op doek, met scheur en reeds op meerdere plaatsen gerestaureerd.
'View of forest and ruin', oil on canvas, with tear and already restored in several places.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Heath by the Village", oil on canvas, bears signature.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 30 / 50