#691Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.
#313Val Saint LambertEen kleurloos kristallen karaf, Val Saint Lambert, niet gemerkt met genummerde dop.
A colorless crystal vase, Val Saint Lambert, unmarked with numbered stopper.No longer availableDim. h 32 x Ø 13.5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#329“Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).
#77Een lot van 3 beelden in messing op houten sokkel.
A lot of 3 brass sculptures on wooden bases.No longer availableDim. h 49.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
#518Bronzen beeld van een maraboe.
#292‘Zicht op de Leie’, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gesigneerd.
"View of the River Leie", oil on canvas in a gilded frame, signed in the bottom left corner.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139Marko Stupar‘Het dorpsplein’, olieverf op doek, getekend Marko Stupar.
"The Village Square", oil on canvas, signed Marko Stupar.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#293Twee kleine iconen met de H. Maagd. Rusland, XIXde eeuw.
Two small icons of the Virgin Mary. Russia, 19th century.No longer availableDim. 18 x 15 & 9 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 50