#672‘Gestrande schepen bij laag water’, olieverf op doek in vergulde kader, afgeschilferde verf, draagt handtekening.
#538Een bronzen beeld naar L’Âge d’Airain van Rodin.
A bronze sculpture after the Bronze Age by Rodin.No longer availableDim. H: 54 cmEstimate: € 500 / 550 -
#444Luc Heirbaut“Surrealistisch portret”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Surrealist portrait". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 39 x 39cmEstimate: € 120 / 180 -
#226Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#1Een beeld van een uil in gegoten kunststof, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte.
A cast plastic owl sculpture by Guiseppe Armani for Capo Di Monte.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18TootsietoyEen lot van 2 die-cast auto’s, ca 1930, Tootsietoy, made in U.S.A., een Graham en een Graham Wrecker. In bespeelde staat.
A lot of 2 die-cast cars, circa 1930, Tootsietoy, made in U.S.A., one Graham and one Graham Wrecker. In used condition.No longer availableDim. l 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#628Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
A mandolin, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italian, year 1908-09.Added a non-functioning metal flute marked Ch. Mathieu, Paris.No longer availableDim. l 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99Herman Van Den Berghe‘Vaargeul te Oostende’, olieverf op doek, gesigneerd Herman V. D. Berghe.
"Shipping Lane in Ostend", oil on canvas, signed Herman V. D. Berghe.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#122Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
A paper collage by Jacques Villeglé.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 2800 / 3500