Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.

Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.

A bronze bracelet with engraved lines in the decoration. Presumably Ancient Roman.
Dim. 9cm
SKU: 3001240455.
Auction day: 31 January 2024 19:00
Catalogue #455
Estimate: € 100 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #180

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and two sapphires totaling approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,44 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #184

    Een emaillen reclamebord “Chevron”.

    An enamel advertising sign "Chevron".
    No longer available
    Dim. 130 x 68 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #242
    Alfons Vermeir
    Period: 1905 - 1994

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 53,5 x 64,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #62
    Rita Calluy

    “Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 54 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98
    Delvaux Bruxelles

    Een lot van 3 Delvaux handtassen, alle drie met gebruikssporen.

    A lot of 3 Delvaux handbags, all three with signs of wear.
    No longer available
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #86

    Een ecru gepatineerd ovalen Louis XVI-stijl bijzettafeltje met marmeren blad en versierd met guirlandes.

    An ecru patinated Louis XVI style oval side table with a marble top and decorated with garlands.
    No longer available
    Dim. 75 x 76 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #110

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.

    A pair of 18K white and yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.14 ct.
    No longer available
    Dim. 11,24 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #399

    “De Klappeien.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd MC. Gedateerd 1962.

    "The Pepper Pots." Oil on canvas. Monogrammed MC. Dated 1962.
    No longer available
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #159

    Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)

    Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • “De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.

    “Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #45
    E. Schmitz

    Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes, olie op een driehoekig paneel, achteraan het opschrift ‘Anvers 7 avril 1892 Het strand bij Maria-Kerke’ en ‘Anvers 4 janvier 1892 Port d’Ostende’. Een van de werkjes draagt vooraan de handtekening E. Schmitz.

    A lot of 2 miniature paintings, oil on a triangular panel, with the inscription "Anvers 7 avril 1892 Het strand bij Maria-Kerke" (The beach near Maria-Kerke) and "Anvers 4 janvier 1892 Port d'Ostende" (Antwerp, January 4, 1892 Port of Ostend). One of the works is signed "E. Schmitz" in the front.
    No longer available
    Dim. 35 x 13 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #429
    Lena Switsers

    “Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.

    "Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011.
    No longer available
    Dim. 62 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Januari 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00

30 January 2024 19:00
31 January 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 January 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More