#162Lucien Frank“Wandelaars bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#597Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.
A stone-carved Maya medallion of a face. Reverse label stating: "Found in the pyramid of Chicen-Itza, (Mexico)."No longer availableDim. 6,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#326Een 19e eeuws Engels bijzettafeltje met 1 lade, Mahoniefineer en zeer fijn inlegwerk.
A 19th-century English side table with 1 drawer, mahogany veneer, and fine inlay work.No longer availableDim. 71 x 41 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
#53DelftEen blauw-witte porseleinen knobbelvaas. Onderaan gemerkt De Porcelyne Fles.
A blue and white porcelain bulbous vase. Marked De Porcelyne Fles at the bottom.No longer availableDim. 39 x Ø18cmEstimate: € 80 / 120 -
#621Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.
#503Een kubistisch bronzen beeld met monogram. In de geest van Zadkine.
A cubist bronze sculpture with monogram. In the spirit of Zadkine.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 2400 / 2500 -
#433WiskemannEen Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#55Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase, colored green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 40 / 60