Other lots in this auction
-
#305Rörstrand
Een lot van zeven borden van verschillende jaartallen. ‘Julen’ & ‘Mors Dag’. We voegen er één gebroken aan toe.
Un lot de sept assiettes d'années différentes. 'Julen' & 'Mors Dag'. Nous en ajoutons un cassé.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 35/60 -
#486
Oosters handgeknoopt tapijt wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 364 x 248 cmEstimate: € 200/300 -
#389
“Abstract herenportret.” Gemengde techniek op paneel.
"Portrait abstrait de gentleman." Technique mixte sur panneau.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 250/350 -
#430
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“Liggend naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1961.
"Nu couché". Crayon sur papier. Signé et daté 1961.No longer availableDim. 41 x 51 cmEstimate: € 120/140 -
#475
Een beschilderde grenenhouten tweedeurskast. Indisch werk, begin XXste eeuw.
Une armoire à deux portes en pin peint. Travail indien, début XXème siècle.No longer availableDim. 130x40x185 cmEstimate: € 150/250 -
#261
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120/140 -
#11
Een groot lot ongebonden verhalen van Adolf d’Ennery, postuum uitgegeven door de Vlaemsche Boekhandel te Borgerhout in 1922. Met verhalen waaronder; “Op Gods genade”, “Paljas” & “De Bedelgravin”.
Un grand lot d'histoires non reliées d'Adolf d'Ennery publiées à titre posthume par la Vlaemsche Boekhandel à Borgerhout en 1922. Avec des histoires comprenant ; « Par la grâce de Dieu », « Paljas » & « De Bedelgravin ».No longer availableEstimate: € 35/45 -
#82Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999
“Geanimeerd strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue animée sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120/140 -
#294
Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableDim. 42 x 82 cmEstimate: € 60/80 -
#175
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants d'un poids combiné d'environ 0,30 ct et d'une perle grise.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 550/600 -
#18
Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35/40