#557
Een uit Rode Jaspis gesculpteerd Romeinse Camee buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.
#322J. Cornélis
“VIer elegante portretten van jonge dames”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.Twee niet ingelijst.
"Four elegant portraits of young ladies. Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century. Two not framed."No longer availableDim. cmEstimate: € 60/80 -
#14
#168Val Saint-Lambert
#475
Een bloempot van Chinees porselein.
#659Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
#1
Een beeld van een uil in gegoten kunststof, Guiseppe Armani voor Capo Di Monte.
A cast plastic owl sculpture by Guiseppe Armani for Capo Di Monte.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60/80 -
#253
Een Duits aardewerken kruik met dodecagram en octagram decor in het reliëf.
#689
#276
#296Mabef, Italy
Een houten driepoot schildersezel. Gemerkt MABEF, made in Italy.
A wooden tripod painting easel. Marked MABEF, made in Italy.No longer availableDim. 170cmEstimate: € 80/120 -
#209
Grote vergulde spiegel met een mooie kuif.
Large gilded mirror with a beautiful crest.No longer availableDim. 183 x 100 cmEstimate: € 300/320