#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#541“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#299Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#207Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#284Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#133“L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.
“The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 325 / 375 -
#153“Mignon.” Een pendule met zamakken beeld op rood marmer. Naar Bruchon. Omstreeks 1870. In werkende staat.
#622Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
#505Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#557Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
#575Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
"Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.No longer availableDim. 82 cmEstimate: € 2250 / 2500
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#296Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.
A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.No longer availableDim. 98 x 92 x 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
#215Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#56Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#323Een lot van 14 boeken met betrekking tot kunst(enaars), antiek en historische locaties.
A lot of 14 books related to art(ists), antiques and historical locations.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#70Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.
A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
#416Een houten rechthoekige gateleg tafel met lade
A wooden rectangular gateleg table with drawer.No longer availableDim. 117 x 92 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#678Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
#41Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120