Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
Barye

Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.

A bronze sculpture of a panther on a marble base, marked Barye, posthumous.
Dim. 15 x 24 cm
SKU: 1804230148.
Categories: Brons, Marmer.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #167

    “Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.

    "Ballerina". A bronze statue, after Degas.
    No longer available
    Dim. 93 x 44 cm
    Estimate: € 2500 / 2750
  • #541

    “Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    "Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #299

    Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.

    An artificial bronze side table with wood and leather top.
    No longer available
    Dim. 55 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #483

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207

    Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.

    A bronze sculpted figurine of a cat in a sitting position.
    No longer available
    Dim. 11 x 8 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #636

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 46 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #143

    “La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.

    “La Liseuse”. A bronze plated Lectura mantel clock on a marble base.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #531

    “Vierspan”. Een Indische bronzen groep.

    "Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #626

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #203

    Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.

    A bronze sculpture of a creeping panther on a pedestal.
    No longer available
    Dim. 30 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #133

    “L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.

    “The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #558

    Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.

    A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #153

    “Mignon.” Een pendule met zamakken beeld op rood marmer. Naar Bruchon. Omstreeks 1870. In werkende staat.

    "Mignon." A mantel clock with zamac image on red marble. To Bruchon. Circa 1870. In working condition.
    No longer available
    Dim. h 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #505

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #576

    Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 72 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #557

    Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.

    A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #475

    Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.

    A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø 38 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #12
    Empire, England

    Een Empire bijzettafeltje met marmeren blad en vergulde afboording.

    An Empire side table with marble top and gilded trim.
    No longer available
    Dim. 81 x 46,5 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #198

    Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.

    A pair of bronze bookend figurines of elephants.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 425 / 475
  • #575

    Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 72 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #163
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Een brons gepatineerd beeld van een dame met kelk, dragend op het hoofd. Oriëntalisme, gesigneerd “Gaston Leroux”, Médaillé au salon.

    "Rebecca". A patinated bronze sculpture of a lady with a chalice, carried on her head. Orientalism, signed "Gaston Leroux", Médaillé au salon.
    No longer available
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 2250 / 2500

Other lots in this auction

  • #529
    A. Dies

    “Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).

    "Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #296

    Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.

    A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.
    No longer available
    Dim. 98 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #14
    Windsor

    Een houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor rocking chair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 106 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #215

    Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)

    A solid wood desk-writing table. (AID5464)
    No longer available
    Dim. 79 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #56

    Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).

    A pair of stained wood armchairs with carved armrests. Denmark, early XXth century. (AID4905).
    No longer available
    Dim. H: 85 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #323

    Een lot van 14 boeken met betrekking tot kunst(enaars), antiek en historische locaties.

    A lot of 14 books related to art(ists), antiques and historical locations.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #70

    Een halssnoer met drie rijen zoetwaterparels in blauwe tinten met zilveren slot.

    A necklace with three rows of freshwater pearls in blue tones with a silver clasp.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #416

    Een houten rechthoekige gateleg tafel met lade

    A wooden rectangular gateleg table with drawer.
    No longer available
    Dim. 117 x 92 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #678

    Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.

    An alabaster Art Deco lamp decorated with glass bunches of grapes and a bronze base.
    No longer available
    Dim. Ø 25 x 31 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #159
    Albert Van Hecke
    Period: 1909 - 1993

    “Zicht op Tielrode (De Durme)”. Een schilderij, olieverf op doek, verso betiteld. Gedateerd ‘77, onderaan gesigneerd “AVHecke”.

    “View of Tielrode (The Durme)”. A painting, oil on canvas, titled verso. Dated '77, signed "AVHecke" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #41

    Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.

    A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More