#633Een oude wandtelefoon op een plank gemonteerd met bakelieten hoorns.
#397Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
A set of 8 porcelain monkey band figurines. 5 with damage.No longer availableDim. 13cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Edm. Lagaert‘Stadszichten’, een lot van 2 aquarellen op papier, beide gesigneerd Edm. Lagaert.
"Cityscapes", a lot of 2 watercolors on paper, both signed by Edm. Lagaert.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#339‘Roeibootje in de reflectie van een boom’, olieverf op doek, verlijmd op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#497Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
#150Een 18 kt roze gouden ring bezet met centrale citrine van +- 9,54 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. Met certificaat.
An 18 kt rose gold ring set with a central citrine of approximately 9.54 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. With certificate.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#646Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
#124Cor Van Reken“Veenlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marsh Landscape at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
#8Een lot van 3 19e eeuwse porseleinen bekers, 2 met maritiem decor en opschrift Nieuport-Bains en 1 met een heilige.
A lot of 3 19th-century porcelain cups, 2 with maritime decoration and inscription Nieuport-Bains, and 1 with a saint.No longer availableDim. H; 9,5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50