#237Vieux BruxellesEen lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#385- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled 2003
- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled in 2003.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#84‘Schaatspret’, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt handtekening links onderaan.
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#269Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#375Lombard Ltd, GlasgowThe Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In een Staffordshire porseleinen kruikje met etui.
The Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In a Staffordshire porcelain jug with case.No longer availableEstimate: € 100 / 120