#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#276Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
A set of 13 meeting chairs upholstered in green leather. Based on an Empire design. Signs of wear present.No longer availableDim. 96 x 52 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#499Mabiala“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"An African Market". Oil on canvas. Signed and dated 1989.No longer availableDim. 94 x 154 cmEstimate: € 200 / 240 -
#210Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,34 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.34 ct in total.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 1150 / 1250