#512“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
"Village view with bridge and figure." Oil on panel. Presumably 19th century. Signs of aging.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#41Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en een smaragd van +- 2 ct. Met certificaat.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct. and an emerald of approximately 2 ct. With certificate.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#277Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
A pair of porcelain figurines of a boy and a girl with a book, signed Unter Weiss Bach at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#293Een set van 8 wit metalen onderborden, Jean Couzon, met hun originele verpakking.
A set of 8 white metal underplates, Jean Couzon, with their original packaging.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#369Een decoratief werk in de stijl van Rothko. Bijgevoegd een kader in de zelfde stijl.
A decorative piece in the style of Rothko. Frame included in the same style.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120