#401Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.
A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#499Mabiala“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"An African Market". Oil on canvas. Signed and dated 1989.No longer availableDim. 94 x 154 cmEstimate: € 200 / 240 -
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#339“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
#127Een lot zilver bestaande uit een schaaltje gemerkt met Nederlandse keuren, 6 vorken en 5 lepels met monogram gemerkt A800 en 6 borrelglaasjes gemerkt 900.
#578Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.
A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#426Een polychrome vitrinekast in Rococo stijl met gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in Rococo style with curved cut glass.No longer availableDim. 163 x 103 x 44 cmEstimate: € 250 / 350