#416Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#525Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360 / 400 -
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
#511Twee gesculpteerde Afrikaans ivoren slagtanden in de vorm van krokodillen. begin XXe eeuw.
Deux défenses africaines en ivoire sculptées en forme de crocodiles. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 53 & 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#273Een oude messing/brons patrijspoort.
#532Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle en hiver . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 62 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha thaï debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#463GuerinEen bol siervaasje met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt. Model 183 D.
#423Een lot zilverwerk met kristallen coupes, suikertangen e.d.
#144Jan De BelderPeriod: °1953“Zicht op het begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#700Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#677Twee gemberpotten van Chinees porselein met verschillende decors. Eén deksel gelijmd.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décors différents. Un couvercle recollé.No longer availableDim. h: 20 & 23 cmEstimate: € 120 / 10